Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Konference „Světlo v praxi 2017“ se koná letos poprvé

Pokud potřebujete znát novinky ze světa světelné techniky, tedy pokud navrhujete interiéry kanceláří, průmyslových či obchodních prostor nebo veřejných budov, představujeme Vám akci, která Vám v osmi odborných přednáškách přinese nejdůležitější informace v LED osvětlení. Zaměřili jsme se především na parametry LED svítidel, návrhy umělého osvětlení s LED, řízení osvětlovacích soustav s LED, posouzení oslnění v soustavách s LED, jejich energetickou náročnost, měření umělého osvětlení a také problematiku tzv. blikání LED svítidel. Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT.
 


Všechna témata s sebou zároveň přinášejí informace o platné legislativě a o plánovaných změnách v legislativě. Přednášejícími jsou lidé, kteří vystudovali obor světelné techniky na elektroenergetických fakultách vysokých škol a v oboru světelné techniky se pohybují již dlouhá léta. Většina z nich se také aktivně podílí, v rámci různých soukromých společností a zájmových spolků, na vývoji produktů a služeb v oblasti světelné techniky.
 

Zdroj: HALLA, a.s.

Jedním z našich cílů je sjednotit veškeré podstatné informace z oboru světelné techniky a předat je všem zájemcům v rámci jedné akce každý rok. Dalším cílem je pak aktivně propojit obor tak, aby se mohli setkávat všichni ti, kterých se osvětlení týká hlavně pracovně, a to již od studentských lavic. Oslovili jsme elektroenergetické fakulty vysokých škol a s jejich pomocí vyhlásili soutěž o nejlepší bakalářskou a diplomovou práci roku 2017/2018, ke které zveme všechny studenty se zájmem o novinky v oboru.

Na začátku června 2017 jsme zahájili také soutěž "Novinka ve světle", do které se může přihlásit jakákoliv organizace, která má sídlo v České republice, provádí svou činnost v rámci světelné techniky a jejím konečným výstupem je produkt, služba, technologický postup nebo vědecká práce podložená experimentem. Smyslem této soutěže je každý rok ocenit nejpovedenější nápad, který zefektivní práci světelných techniků, povede k úspoře elektrické energie, zjednoduší užívání koncového zákazníka nebo předloží nový pohled na problematiku osvětlování.

I Vás srdečně zveme na konferenci "Světlo v praxi 2017", která se koná 21.9. 2017 od 9:00 hod v prostorách kongresového sálu Masarykovi koleje na Praze 6. Bližší informace najdete na www.svetlovpraxi.cz. Těšíme se s Vámi na shledanou.
Autor: Tisková zpráva, 04.09.17 12:20
Návštěvnost: 714 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.