Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Vernisáž výstavy 42 nominovaných děl ČCA 2017 v Plasích

Dovolujeme si Vás dovoluji pozvat na vernisáž výstavy 42 nominovaných děl na Českou cenu za architekturu 2017 v exteriérech Centra stavitelského dědictví NTM v Plasích, kterou pořádá Česká komora architektů ve spolupráci s Národním technickým muzeem.
Vernisáž se bude konat ve čtvrtek 17. srpna 2017 v 15 hodin ve venkovní expozici areálu Centrum stavitelského dědictví Národního technického muzea, Plasy (Pivovarská 5, Plasy). Kurátorem výstavy je Ondřej Beneš.
V rámci vernisáže bude pro hosty možná návštěva dalších expozic Národního technického muzea, které jsou v Plasích k vidění.
Těšit se můžete také na křest publikace z mimořádné edice ČCA s básničkami Davida Vávry rekapitulujícími finále 1.ročníku přehlídky.
Na výstavu bude možné zavítat od 17. srpna do 27. listopadu 2017, výstava je po celou dobu trvání ve veřejných prostorách areálu přístupná volně pro veřejnost i mimo návštěvní hodiny.
Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na probíhající výstavu 42 nominovaných děl České ceny za architekturu 2017 ve Spolkovém domě ve Slavonicích, které je ke shlédnutí do 12. 8. 2017 a je také součástí programu festivalu Slavonice Fest, spolu s výstavou Františka Skály a Roberta Vana.

Více informací >
Zdroj: Marie Špačková, ČKA
Vložil: Tisková zpráva, 05.08.17 09:10
Návštěvnost: 791 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.