Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Krnovská radnice hledá městského architekta

Krnov - Krnovská radnice hledá městského architekta. Zájemci se mohou do výběrového řízení hlásit do 5. září, musí popsat urbanistické problémy města a nastínit jejich řešení. ČTK to řekla mluvčí města Dita Círová. Smlouvu s vybraným zájemcem město podepíše na čtyři roky, hodnota kontraktu je milion korun.

Uchazeč by měl mít vzdělání i zkušenosti v oboru architektury, znát územní plánování a stavební zákon, podmínkou pro účast ve výběrovém řízení bude předložení ukázek jeho návrhů a úspěšných realizací. "Bude muset také předložit svou vizi urbanistického a architektonického rozvoje Krnova," uvedla radní Pavla Löwenthalová.

Krnov městského architekta dosud neměl. Při radě města však pracuje jedenáctičlenná komise pro architektonický a urbanistický rozvoj, v níž jsou čtyři architekti. Vítěz soutěže s ní bude spolupracovat. Práce by mu měla zabrat 40 hodin měsíčně. Týdně ale bude pět hodin ve městě k zastižení pro případné konzultace či prohlídky staveb.

"Městský architekt se bude věnovat konzultační a poradenské činnosti v oblasti architektury, urbanismu, územního plánování, životního prostředí a památkové péče,"
řekl místostarosta Michal Brunclík. Očekává, že se zastupiteli a úředníky bude spolupracovat na urbanistickém a architektonickém rozvoji města, na tvorbě veřejného prostoru, na přípravě a vypisování architektonických a urbanistických soutěží. Vliv by měl mít i na tvorbu strategického plánu.
Autor: ČTK, 02.07.17 18:35
Návštěvnost: 791 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.