Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Opakované výběrové řízení na městského architekta v Hranicích

Město Hranice (okres Přerov) opakovaně vyhlásilo výběrové řízení na městského architekta. Hlavní náplní je konzultační a poradenská činnost v oblasti urbanismu a rozvoje města. Předpokládaný rozsah činnosti je 60 hod měsíčně pro potřeby města i veřejnosti.

Městský architekt byl měl především vytvářet zadání a dohlížet na přípravu rozvojových dokumentů města – strategického plánu, územních studií, regulačních plánů. Dále by se měl podílet na přípravě zadání investičních akcí města, a způsobu výběru zpracovatelů (včetně architektonických soutěží). Třetí důležitou oblastí jeho působnosti je pak koncepce veřejného prostoru města, včetně dohledu nad realizací. Nedílnou součástí činnosti městského architekta je komunikace s vedením města i veřejností.

Městský architekt úzce spolupracuje s Odborem rozvoje města, případně dalšími odbory, vedením města a komisemi Rady města dle aktuálních potřeb. Činnost městského architekta koordinuje vedoucí Odbor rozvoje města Ing. arch. Marek Kuchta
(marek.kuchta@mesto-hranice.cz, +420 778 403 739).
 

Přihlášky lze podávat do 11. července 2017 do 11:00 hodin poštou nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Hranice. Více informací, včetně podmínek výběrového řízení naleznete zde.
Zdroj: Marek Kuchta, Městský úřad Hranice
Vložil: Tisková zpráva, 21.06.17 16:45
Návštěvnost: 1013 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.