Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nominační večer České ceny za architekturu 2017

Na začátku roku 2017 Česká komora architektů vyhlásila 2. ročník soutěžní přehlídky Česká cena za architekturu. Přihlásilo se do ní 249 architektonických realizací. O výsledcích rozhoduje sedmičlenná mezinárodní porota, která během května 2017 vybrala užší okruh děl, tzv. nominací, které budou odtajněny na nominačním večeru.
Nominační večer České ceny za architekturu 2017 se uskuteční v pondělí 12. června 2017 od 19:30 hodin v kulturní zóně Pragovka (Kolbenova 923/34, Praha 9).
Nenechte si ujít jedinečnou šanci na reflexi domácí architektonické scény! Neformálního večera se zúčastní porotci Eelco Hooftman, Marianne Loof, Matija Bevk a Jiří Oplatek, kteří nám prozradí, jak si stojí česká architektura v porovnání s tou světovou. Nominačnímu večeru bude předcházet diskuse s porotci, která proběhne od 16:00 hodin ve Vntitroblocku. Obě události jsou otevřené veřejnosti. Vzhledem k omezené kapacitě kavárny Vnitroblock je třeba se na diskusi předem zaregistrovat na e-mailu. Přijměte proto naše pozvání k příjemnému večeru ve znamení architektury, dobrého jídla a pití, a to vše v jedinečném industriálním prostředí!
Večer moderují Ester Geislerová a Johana Švarcová.
Těšit se můžete na audiovizuální projekce a DJku Johanu Švarcovou.
Vstup do Pragovky umožněn již od 19:00 hodin.
Oblečení je neformální. Vstup je volný!

www.ceskacenazaarchitekturu.cz
Zdroj: Vladana Drvotová
Vložil: Tisková zpráva, 31.05.17 14:00
Návštěvnost: 994 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.