Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Obchodní centrum Odra v Ostravě-Výškovicích nevznikneOstrava - Společnost 3E Projekt zastavila projekt na výstavbu Obchodního centra Odra v Ostravě-Výškovicích. Centrum mělo vzniknout uprostřed sídliště na místě stejnojmenného nákupního střediska, které bylo předloni zbouráno. Podle firmy už jsou tam ale poptávka a trh nasyceny. Společnost 3E Projekt to oznámila v tiskové zprávě.


Vybudování střediska mělo původně stát téměř 500 milionů korun, loni firma oznámila, že projekt přehodnotila a náklady snížila na polovinu. "Na základě výběrového řízení byl upřesněn rozpočet stavby. Také jsme oslovili potenciální zájemce o pronájem obchodních prostor v obchodním centru. Po vyhodnocení celkové poptávky a nasycenosti retailového trhu v Ostravě a okolí jsme nuceni celý projekt přehodnotit a v tuto chvíli pozastavit na neurčito," uvedl nyní ředitel správy majetku společnosti 3E Projekt Martin Výtisk.

Poptávka po podobných stavbách se podle firmy změnila. "V době, kdy se v lokalitě nachází nově zmodernizovaný supermarket Hruška, zde nemá smysl budovat další obchodní dům," uvedl Výtisk.

Společnost ale podle něj bude hledat pro pozemky po středisku Odra jiné využití. "Nový záměr by měl lépe vyhovovat současné situaci v lokalitě a přáli bychom si, aby byl pro obyvatele Ostravy-Výškovic přínosnější než původně zamýšlené obchodní centrum," uvedl Výtisk.
Autor: ČTK, 24.05.17 12:50
Návštěvnost: 1549 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
??? aldar 24.05.17 13:45
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.