Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
XIII. Cena Bohuslava Fuchse - pozvánka na vyhlášení
za letní semestr 2016/2017
Cena Bohuslava Fuchse je znovu obnovená studentská soutěž, kterou nyní pořádá Studentská obec fakulty architektury. Jedná se o cenu za nejlepší studentský ateliérový projekt. Je udílena dvakrát ročně nezávislou porotou, v zimním a letním semestru. Porota se skládá z uznávaných osobností architektonické scény, nepůsobících na FA VUT, a studentů – držitelů této ceny z uplynulého semestru. Účast přislíbili ing. arch. Szymon Rozwałka, Ing. arch. David Kraus a Ing. arch. MgA. Barbora Šimonová. Studenty v porotě budou reprezentovat Bc. Martin Klaška a Blanka Štuříková.
V dopoledních hodinách proběhne první výběr, z těchto prací budou následně vybrány práce vítězné a oceněné. Slavnostní vyhlášení proběhne v odpoledních hodinách na dvoře Fakulty architektury.
Vítězné práce XIII. CBF budou vyhlášeny během slavnostního večera ve čtvrtek 18. května 2017 v 18:30 hodin na dvoře Fakulty architektury VUT Poříčí 5 v Brně. Následovat bude diskuze nad projekty, hudba a volná zábava. Budeme se těšit na Vaši účast.

Více informací >
Zdroj: SOFA
Vložil: Tisková zpráva, 13.05.17 14:35
Návštěvnost: 732 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.