Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Urban Dynamics - Scandinavian Infulence - přednáška a diskuze

Rádi bychom tímto pozvali zástupce a studenty Faktulty architektury na diskuzi s předním švédským architektem Ola Kjellanderem, která se koná v rámci konference Urban Dynamics - Scandinavian Infulence. Diskuzi pořádá NEXT Institute společně s Moravskou galerií a bude se konat tento pátek 5. května 2017 v 17:00 hodin v Barokním sále Místodržitelského paláce.
Ola Kjellander je spoluzakladatelem studia K+S, což je jedno z nejúspěšnějších studií, které působí ve Stockholmu a Malmö a specializuje se na projekty tzv. Sustainable Cities.
Next Institute je neziskovou organizací a platformou aplikovaného výzkumu, která sdružuje architekty, urbanisty a další související profese.
Tématem prezentace bude problematika městské mobility a její koncepce v projektech tzv. Sustinable Cities, na kterých studio K+S pracovalo. V rámci diskuze odprezentují zástupci Next Institute Vojtěch Lekeš a Tomáš Kozelský výzkum zaměřený na udržitelnou mobilitu a její aplikaci v prostředí města Brna. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se inspirovat zajímavým seminářem se skvělým zahraničním hostem! Prosíme o včasný příchod, kapacita sálu je omezena.

Více informací >
Zdroj: KOGAA
Vložil: Tisková zpráva, 02.05.17 15:55
Návštěvnost: 588 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.