Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Morkovice dokončují stavbu smuteční síně, otevřou ji v červnu

Morkovice-Slížany - Morkovice-Slížany na Kroměřížsku dokončují stavbu smuteční síně. Vlastní stavba je v podstatě hotová, zbývají drobnosti jako je osazení dveří a podobně, řekl ČTK starosta Pavel Horák (nez.). Stavbaři budou ještě pracovat na zpevněných plochách v okolí. Náklady celkem činí asi 21 milionů korun.

Stavba by měla být městu předána 31. května. "Budeme se snažit ji co nejdříve předvést veřejnosti a následně předat provozovateli," dodal Horák. Smuteční síň bude provozovat místní Pohřební služba Krejčí. Místo pro civilní pohřební obřady v třítisícovém městě dosud nebylo. Smuteční síň stojí v těsné blízkosti hřbitova v areálu bývalého podniku Komunální služby Morkovice.

Kromě smuteční síně má objekt nezbytné zázemí pro personál i smuteční hosty. Součástí stavby jsou i zmíněné zpevněné plochy, parkové úpravy a také oplocení. Lidé, kteří se nechtějí se svým blízkým loučit církevním obřadem v kostele, tak nyní již nebudou muset jezdit na civilní obřady dvacet kilometrů do Kroměříže.

Novou smuteční síň ve Zlínském kraji staví také Valašské Meziříčí na Vsetínsku a připravuje ji radnice v Kunovicích na Uherskohradišťsku.
Autor: ČTK, 02.05.17 12:20
Návštěvnost: 1206 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.