Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Jiří Klokočka: Transferia a jejich vliv na městské struktury
Transformace nádraží a jejich okolí v Belgii
Ve středu 3. května 2017 v 17:30 hodin se v posluchárně č. 111 (Krejcar) na Fakultě architektury ČVUT v Praze, Thákurova 6 uskuteční habilitační přednáška Ing. arch. Akad. arch. Jiřího Klokočky na téma Transferia a jejich vliv na městské struktury.

Jiří Klokočka absolvoval Fakultu stavební ČVUT (1970-76) a AVU (1976-79), po emigraci do Belgie založil v Antverpách vlastní architektonickou kancelář (1980-86). V letech 1986-2011 byl architektem a urbanistou belgického města Kortrijk. Jiří Klokočka spoluzaložil magisterské studium urbanismu na Škole architektury Sint-Lucas (Brusel/Gent), v letech 2003-16 působil jako vedoucí katedry urbanistického navrhování na Fakultě architektury KU Leuven. V současnosti vede vlastní atelier Delmulle2Klokocka (architektura + urbanismus), od 2012 působí v roli vedoucího atelieru na FUA TU Liberec a od 2014 také na FA ČVUT v Praze, od 2016 externě spolupracuje s KAM - kanceláří architekta města Brna a je předsedou a členem Komisí pro architekturu a urbanismus v řade belgických měst. Jiří Klokočka zároveň zpracovává doktorskou práci na téma Transferia a jejich vliv na městské struktury.

Více informací >
Zdroj: FA ČVUT
Vložil: Tisková zpráva, 01.05.17 19:25
Návštěvnost: 690 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.