Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Digitální environment - pozvánka na panelovou diskuzi

Ve čtvrtek 27. dubna 2017 v 19:00 hodin se v brněnské kavárně Trojka, Dominikánská 9 uskuteční závěrečná panelová diskuze z cyklu Architektura a environment, tentokrát na téma Digitální environment. Hosty večera budou MgA. Ing. arch. Ján Pernecký a MSc Arch. Martin Kaftan Ph.D. Diskuzi bude moderovat Ing. arch. MArch. Jiří Vítek a Ing. arch. Albert Novák. 
Analýza, simulace, fabrikace, optimalizace a nelineární metody umožňují okamžitou zpětnou vazbu v procesu navrhování. Diskuse bude zaměřena na vliv a posun paradigmatu architektury díky technologickému vývoji, který nejen umožňuje integraci nových konceptů, ale hlavně zavádí scela nové domény architektury, např. virtuální a argumentovanou realitu.
Ján Pernecký (*1982) Ján Pernecký studoval architekturu ve Vídni na Angewandte, Academy of fine arts and Design, v Bratislavě na Fakultě architektury STU a Arkitekturskolan KTH ve Stockholmu. Je expertem v oboru programování a digitálních metod v navrhování. Věnuje se pedagogické a výzkumné činnosti v oboru digitální architektury. Jako lektor a pedagog působí na univerzitách na Slovensku, v České republice, Polsku, v Rakousku, nebo v Itálii. Je také tvůrce a kurátor projektu Asking Architecture - expozice v českém a slovenském pavilonu na 13. ročníku La Biennale di Venezia (Bienále architektuty v Benátkách).
Martin Kaftan (*1976) vystudoval architekturu v New Jersey na Institute of Technology v USA a Bartlett School of Architecture v Londýně. Jako architekt pracoval v New Yorku v kanceláři A-Squared Architects, v Londýně pro Lea Katz Architecture a Foster + Partners. Pedagogicky působil na Bartlett School of Architecture, FA ČVUT v Praze, v současné době na TU Graz a FA VUT v Brně. Byl zakladatelem sdružení architektů Echorost a dále pak Nefroida consulting, který se specializuje na digitální analýzu, optimalizaci a fabrikaci architektonických a inženýrských objektů.

Více informací >
Zdroj: galerie_u kolen
Vložil: Tisková zpráva, 27.04.17 07:00
Návštěvnost: 612 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.