Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ADMONTER – dřevěné podlahy pro hotely, restaurace a kanceláře
ADMONTER – dřevěné podlahy pro hotely, restaurace a kancelářeRakouská manufaktura Admonter, která se v posledních letech etablovala na prémiového dodavatele dřevěných podlah a interiérových prvků pro horské hotely a restaurace, přenesla získané zkušenosti do nové receptury přírodního oleje, který tvoří finální úpravu jednotlivých prvků.


"Základem pro úspěšný projekt je kvalita detailu a dlouhá životnost, obojí kloubí naše nová olejová úprava EASY CARE, která obsahuje maximum přírodních složek. Důležitou součástí je i jednoduchá údržba, která byla vždy u olejovaných povrchů náročná."


Během let jsme vytipovali několik produktů, které jsou pro hotely, restaurace ale i kanceláře nejčastěji žádané a postupně jsme je vypiplali k dnešní podobě. A můžeme je vřele doporučit i do dalších projektů. Jedná se především o varianty dubu evropského s úpravou kartáčování ve světlých tonech SALIS, LALPIS, STONE a horského modřínu, který je pro náš region tak typický.


Výhodou těchto podlah je nejen poctivá síla nášlapné vrstvy a precizní zpracování, ale především již zmiňovaná olejová úprava. Po pokládce je možno ještě podlahu finálně zaleštiti pro zvýšení její odolnosti, což je pro frekventované plochy velice důležité.


Více o podlahách ADMONTER
http://www.admonter.eu/cs/floors-hardwood/

Pro nábytkové prvky Admonter vyrábí také řadu velkoplošných desek
http://www.admonter.eu/cs/our_natural_wood_panels/
Zdroj: Admonter
Vložil: Tisková zpráva, 07.04.17 13:30
Návštěvnost: 1139 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.