Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
V Kuřimi chystají stavbu hokejové haly, hotelu a hřiště na házenou

Kuřim - Ve sportovním areálu v Kuřimi na severu města chystají v nejbližších letech stavbu hokejové haly, sedmipatrového hotelu, venkovního hřiště pro házenou a skateparku, vyplývá z dokumentu na Informačním portálu EIA. Již se staví sportovní hala pro sálové sporty. Rozvíjející se město na sever od Brna by tak mělo v nejbližších letech získat sportovní zázemí, díky němuž už nebudou muset jezdit místní do Brna či do jiných míst.

V současnosti se mezi průmyslovým areálem a obytnou zástavbou nachází fotbalové hřiště, v roce 2010 se otevřel akvapark s venkovním koupalištěm a aktuálně se staví sportovní hala. TMá být hotova na konci letošního roku.

"Hokejovou halu má postavit soukromý investor, příprava se blíží ke konci,"
řekl ČTK starosta Drago Sukalovský. Město chce také najít investora pro hotel. Hotel by měl být podle dokumentu sedmipatrový s výškou 22 metrů. Město by ve své režii postavilo hřiště na házenou a skatepark.

Nová sportoviště zaberou více než dva hektary a rychlost výstavby se v případě města odvíjí od toho, zda získá dotace. Město by chtělo také opravit fotbalový stadion a lehkoatletický sektor. Od rozvoje sportovních možností si Kuřim slibuje nejen naplnění potřeb místních, ale areál by měly využívat i sportovní kluby z okolí.
Autor: ČTK, 22.03.17 16:40
Návštěvnost: 962 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.