Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
NČA nabízí k pronájmu ateliéry na Starobrněnské
NČA nabízí k pronájmu ateliéry na Starobrněnské

Galerie Architektury Brno a Nadace české architektury zahajují provoz ATELIÉRŮ ve třetím podlaží domu na ulici Starobrněnské.

ATELIÉRY Starobrněnská se nachází na pěší zóně poblíž Zelného trhu v historickém centru Brna. V uličním parteru domu je knihkupectví Neoluxor a ve vnitrobloku vyhledávaná pivnice U Poutníka.
Srdcem domu je Galerie Architektury Brno, na kterou jsou navázány kanceláře České komory architektů a kultovní kavárna Alfa, která zde byla na počátku roku otevřena. Spojení výstavního a přednáškového prostoru galerie, kavárny Alfa a ATELIÉRŮ nabízí otevřenou platformu sdružující pod jednou střechou kreativní jedince z oblasti architektury, umění a designu.

Dům je ve vlastnictví Nadace české architektury, která dlouhodobě podporuje popularizaci architektury. Celková pronajímatelná plocha činí 300 m². Ateliéry mají také přístup do společného venkovního átria 40 m², na balkon 20 m². Modernizované sociální zázemí vč. sprchy je samozřejmostí. K dispozici je 9 Ateliérů různých velikostí, které je možno rovněž funkčně propojovat. Pronájem aleliérů je po domluvě možný ihned!

Kontakt: Gabriel Kurtis
GALERIE ARCHITEKTURY BRNO
email: gabriel@galeriearchitektury.cz
gsm. +420 731 473 100
Zdroj: Nadace české architektury
Vložil: Tisková zpráva, 07.03.17 22:00
Návštěvnost: 1972 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.