Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Zárubeň nejen pro celoskleněnou stěnu
Zárubeň nejen pro celoskleněnou stěnu

Celoskleněné dveře vynikají propustností světla a dokáží opticky zvětšit interiér.  Nicméně, některým investorům při jejich použití nevyhovovala konstrukčně potřebná dilatační spára, která vzniká mezi celoskleněnými dveřmi a příčkou. I na toto ovšem už dnes mají výrobci řešení - hliníkovou zárubeň SILENCE.

Zvýšení zvukové izolace mezi dílčími místnostmi, zamezení pronikání prachu... To vše dokáže subtilní hliníková zárubeň SILENCE uzavřením dilatační spáry mezi celoskleněnými dveřmi a příčkou. 

"Zárubeň SILENCE složenou z hliníkových profilů je možné namontovat do stavebního otvoru dodatečně a to do příček zděných, sádrokartonových, dřevěných i betonových, ale především je určena pro celoskleněné stěny,"
vysvětluje pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P., která se zabývá výrobou ucelených designových dveřních systémů a dodává: "Kromě designové stránky oceníte u tohoto řešení také jeho variabilitu - zárubeň je totiž vyráběná ve třech typech a může být dodatečně umístěna na střed stavebního otvoru i na roh stěny."

Typ L

Zárubeň SILENCE v L provedení je určená pro montáž do zděné, sádrokartonové nebo betonové příčky a je určená pro celoskleněné dveře o tloušťce 8-12 mm.

Typ Z 

Pro montáž na roh příčky je určen typ Z s pohledovou šířkou 28 mm a stavební hloubkou 45 mm. Stejně jako typ L je vhodná do všech stavebních systémů a určená opět pro celoskleněné dveře o síle skla 8-12 mm.

Typ H

Tento typ je optimálním řešením pro celoskleněné stěny o tloušťce 8-12 mm. Po namontování dojde k uzavření spáry kolem celoskleněných dveří, což zajistí jednoduché gumové těsnění. Skleněná příčka tak získá vyšší zvukovou izolaci a prachotěsnost.


Všechny tři typy zárubní SILENCE mají povrchovou úpravu hliníku s dvojím vzhledem - kartáčované nerezy či eloxovaného hliníku. Celý systém působí velmi odlehčeným dojmem, vzdušnost a eleganci celoskleněných dveří nijak nenaruší, ale naopak vhodně designově doplní.

> www.japcz.cz
Zdroj: J.A.P. spol. s r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 07.03.17 17:00
Návštěvnost: 1689 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.