Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Ministerstvo dopravy souhlasí s opravou mostu Josefa Straky v Mělníku

Mělník - Ministerstvo dopravy souhlasí s opravou mostu Josefa Straky v Mělníku, tedy takzvaného starého mostu přes Labe. Městu to pravděpodobně zajistí dotaci Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI), která pokryje část nákladů, řekl na dnešní tiskové konferenci místostarosta Mělníka Milan Schweigstill. Práce budou podle odhadů stát 30 milionů korun. Náklady, které dotace nepokryje, zaplatí město.

Oprava Strakova mostu začne ve chvíli, kdy skončí letošní několikaměsíční rekonstrukce takzvaného nového mostu, po kterém vede silnice 16. Chystá ji Ředitelství silnic a dálnic. Začít by měla na jaře, přesný termín zatím není určený, nyní se řeší například podoba objízdných tras. Právě na starý mělnický most to přinese velkou zátěž. "Nepustíme na něj žádnou nákladní dopravu," uvedl místostarosta. Už nyní se v prostoru mezi pilíři nesmí potkat dva autobusy.

Podle místostarosty projevilo už dříve Ředitelství vodních cest zájem o to, aby se most zvedl, což by umožnilo podplutí i větším lodím. Město ale na tento projekt nechce čekat, protože most je ve špatném technickém stavu.
Autor: ČTK, 03.02.17 10:25
Návštěvnost: 1064 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.