Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
V Havířově skončila další část oprav fotbalového stadionu

Havířov - Havířov na Karvinsku dal opravit další část fotbalového stadionu v Prostřední Suché. Fotbalisté tak mohou využívat nové společenské zázemí. Jeho součástí je restaurace i vybavená kuchyň. Modernizace zahrnovala i výměnu oken a opravy technického zařízení budovy, řekla dnes ČTK mluvčí magistrátu Jana Dybová.

Stadion se opravoval od loňského října, kvůli nepříznivému počasí ale musela být renovace za 3,5 milionu korun na přelomu roku přerušena, nyní se ji podařilo dokončit. "Ve zcela nových prostorách může klub pořádat valné hromady. Rodiče dětí, které zde chodí trénovat, mohou na děti počkat v příjemném prostředí," uvedla primátorka Jana Feberová (ČSSD).

Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov převzala fotbalový areál v listopadu 2008. Postupně se opravuje tak, aby byl plně provozuschopný a mohly se na něm konat fotbalové zápasy i tréninky havířovských fotbalistů. Sportovci nyní mají k dispozici šatny, sprchy i sociální zařízení.

"Máme dvě travnatá hřiště se zabudovanou umělou závlahou. Součástí areálu je i tréninkové hřiště s umělým povrchem, které má ve správě fotbalový klub. Správa sportovních a rekreačních zařízení spravuje již obě dvě tribuny," uvedl vedoucí provozu Městského fotbalového stadionu Miroslav Polak. Suterén druhé tribuny slouží jako zkušebna pro hudební skupiny. V objektu je i herna stolního tenisu pro veřejnost a nad ní ubytování pro sportovce, dodal.

Dybová připomněla, že kromě fotbalistů se na kvalitnější zázemí mohou těšit i hokejisté. Město ještě letos plánuje rekonstrukci šaten zimního stadionu u autobusového nádraží. "Součástí stavebních prací budou nové rozvody vody, kanalizace, elektroinstalací, vzduchotechniky a ústředního topení," uvedla mluvčí.

Oprava podle rozdělena do dvou částí. Zvlášť se bude opravovat jihozápadní část šaten, kde vznikne nová šatna pro veřejnost, šatna pro krasobruslaře, ošetřovna, technická místnost a chodba pro příjezd rolby. V jihovýchodní části šaten pak bude vybudováno zázemí pro mládežnický hokej a šatny hostů. Město očekává, že renovace bude stát 15 milionů korun, začít by mohla v květnu.
Autor: ČTK, 31.01.17 14:10
Návštěvnost: 963 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.