Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
První ročník udílení ceny GoRo

Dne 25. ledna 2017 proběhl první ročník akademické soutěže o cenu GoRo (Golden Roubík 2016) na vysoké škole architektury ARCHIP. Jedná se o ocenění na počest spoluzakladatele ARCHIP Martina Roubíka (1949-2008), která se uděluje ve dvou kategoriích; nejlepší studentský projekt a nejlepší studio. Tato cena se bude udělovat dvakrát do roka a to na konci každého semestru.
Porota vybírající výherce byla složena z architektů Lyndy Zein z CCEA MOBA, Jana Hájka z Jan Hájek Architects, ze zástupce studentů Kazimíra Sutera Wintera a Reginy Loukotové, rektorky ARCHIP.
V kategorii Nejlepší studentský projekt zvítězil projekt Kryštofa Redčenkova a v kategorii Nejlepší studio vyhrálo studio Pavla Nasadila a Martina Duby. Jako každý semestr je zadání pro všechny studenty školy shodné, v letošním roce byla řešena revitalizace městského bloku v německém Lipsku.
Výhercům gratulujeme a těšíme se na další ročník soutěže.

Více informací >
Zdroj: ARCHIP
Vložil: Tisková zpráva, 26.01.17 16:35
Návštěvnost: 1165 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.