Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Obměna výtahu na měsíc uzavře dominantu radniční věž v Ostravě

Ostrava - Vyhlídková věž ostravské Nové radnice, která je jednou z nejznámějších dominant Ostravy, se v únoru zhruba na měsíc uzavře. Důvodem je nezbytná oprava výtahu, který byl dlouhodobě poruchový, a čeká ho tak kompletní výměna, řekl dnes ČTK Jakub Otto, vedoucí pobočky Ostravského informačního servisu, který má ve věži jednu ze svých poboček.

"Rok 2017 pro nás začne ve znamení sportu. Na konec ledna jsme připraveni na nápor našich i zahraničních fanoušků krasobruslení, kteří zavítají do Ostravy zhlédnout evropský šampionát. Po šampionátu 30. ledna 2017 Vyhlídkovou věž pro veřejnost uzavřeme,"
vysvětlil Otto. Znovu by se vyhledávaná turistická atrakce mohla pro veřejnost otevřít v březnu.

V době nepřístupnosti informačního centra v šestém patře Nové radnice budou moci klienti využít služeb poboček Ostravského informačního servisu u Elektry, ve Foru Nová Karolina nebo na Hlavním nádraží, které jsou Vyhlídkové věži nejblíže.

"Jedinou službou, kterou budeme i přes tuto výluku zajišťovat, budou komentované prohlídky města, které si budou zájemci moci u nás i v tuto dobu objednat," řekl Otto.

Nejvyšší vyhlídková radniční věž v České republice je součástí Nové radnice, která je největší radnicí v zemi. Ochoz věže ve výšce 72 metrů je přístupný veřejnosti jako rozhledna. Celá věž dosahuje výše 85,6 metru. Ročně si z věže Ostravu a okolí prohlédne více než 40.000 návštěvníků, z toho téměř čtvrtina z ciziny.
Autor: ČTK, 13.01.17 14:35
Návštěvnost: 962 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.