Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Rožnov pod Radhoštěm připravuje byty v poslední možné lokalitě ve městě

Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku připravuje výstavbu bytů v poslední možné lokalitě ve městě. Domy by mohly být v oblasti zvané Písečná-Láz. O dalším rozvoji města bude radnice jednat také s občany při veřejném projednávání nově zpracované územní studie, sdělil dnes ČTK mluvčí radnice Marek Havran.

Jde o jedinou lokalitu ve městě, kde územní plán města umožňuje bytovou výstavbu. "Protože ale územní plán tuto lokalitu nezpracovává podrobně, domluvilo se město s investorem na vypracování územní studie, z ní už v tuto chvíli vyplývá, že tato lokalita určená pro hromadné bydlení bude zastavěna budovami čtyřpatrovými, nikoliv sedmipatrovými paneláky. Studie dále podrobněji řeší dopravní napojení a veřejná prostranství," uvedla místostarostka Kristýna Kosová (Zdravý Rožnov).

Ve stejné lokalitě se nachází i ulice Horská, chystanou rekonstrukci chce vedení radnice na projednávání s obyvateli ve středu také probrat. V ulici se počítá hlavně s opravou parkovacích míst a chodníků.

Rožnov s více než 16.000 obyvateli má na letošní rok schválený rozpočet s výdaji a příjmy 372 milionů korun, na investice je v něm vyčleněno 73 milionů korun.
Autor: ČTK, 13.01.17 14:30
Návštěvnost: 1156 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.