Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Modernizace autobusového nádraží v Kladně má být do dvou let

Kladno - Modernizace kladenského autobusového nádraží má být hotová do dvou let. Město dalo do připravovaného letošního rozpočtu náklady na dopracování projektu, což představuje několik milionů korun, a žádá o dotace. ČTK to řekl kladenský primátor Milan Volf (Volba pro Kladno). Práce začnou nejdříve na konci letošního roku.

Kladenské autobusové nádraží vzniklo v 70. letech pro potřeby oceláren Poldi v místě bývalého parku. Na dnešní poměry je předimenzované, zastaralé a chybí mu potřebné zázemí.

Město minulý rok vyhodnotilo architektonickou soutěž, ze soutěžních návrhů vychází i připravovaný projekt. Chybět by neměly ani záchytné parkoviště a úschovna pro kola. Protože Kladno na modernizaci chce využít evropské dotace, podmínkou je dokončení prací do konce roku 2018. "Stihnout se to dá," uvedl primátor.

Původně chtělo město modernizaci nádraží koordinovat s opravou ulice Generála Klapálka, kudy vede krajská silnice, ale kvůli dotačním podmínkám práce na nádraží začnou nezávisle na opravě jedné z hlavních centrálních silnic v Kladně plánované v nejbližším roce.
Autor: ČTK, 13.01.17 09:05
Návštěvnost: 1382 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.