Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Ještěd f kleci 17 - pozvánka na vyhlášení
za zimní semestr 2016/2017
Ještěd, významná stavba z roku 1973 od architekta Karla Hubáčka, a tajemný hlavolam z knížek Jaroslava Foglara tvoří společně název tradiční studentské soutěže na Fakultě architektury a umění TUL. Předmětem hodnocení jsou semestrální projekty studentů všech ateliérů. Přizvaná, nezávislá porota pěti osobností z oblasti architektury a umění během jednoho dne vybere pět prací, z nichž ta nejlepší získá hlavní cenu Ještěda f kleci.Zveme Vás na slavností večer s vyhlášením, který proběhne ve čtvrtek 9. 2. 2017 od 19h ve fakultním ateliéru Karla Hubáčka v Liberci.

V porotě budou architekt Ladislav Kuba z brněnského ateliéru Kuba & Pilař architekti, architektka Pavla Melková z pražské architektonické kanceláře MCA, teoretička a kurátorka Šárka Svobodová z brněnského občanského sdružení 4AM Fórum pro architekturu a média, výtvarník Jan Nálevka a zatím je stále v jednání účast brněnského výtvarníka a ilustrátora Jana Šrámka.

Více informací >
Zdroj: x-fatul
Vložil: Tisková zpráva, 09.02.17 07:50
Návštěvnost: 1539 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.