Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vysoké Mýto opraví po 35 letech plavecký bazén

Vysoké Mýto (Orlickoústecko) - Vysoké Mýto na Orlickoústecku připravuje na letošní rok rekonstrukci krytého plaveckého bazénu. Generální rekonstrukce se uskuteční po 35 letech jeho existence. ČTK to řekl místostarosta Martin Krejza (ODS).

"Bazén prošel částečnou rekonstrukcí před pár lety, bývalý byt správce jsme přestavěli na wellnes centrum. Nyní přistupujeme ke kompletní výměně inženýrských sítí, změnám dispozic, bazén se bude rekonstruovat v podzemní i nadzemní části," řekl Krejza.

Bazén hojně navštěvují děti ze základních a mateřských škol, ve městě existují dvě plavecké školy. Raritou bazénu je nerezové zvedací dno, které se využívá zejména při výuce plavání, aby děti dosáhly na dno. "Na zvedání dna jsme právem hrdí, je to unikátní záležitost," řekl Krejza.

Město požádalo ministerstvo školství o 18milionovou dotaci. Celkové náklady by se tak mohly pohybovat kolem 50 milionů korun. "Rozsah projektu se bude měnit v závislosti na dotaci. Bude-li dotace, patrně vyměníme bazénovou vanu. Pokud nebude, odložíme ji na další etapu," řekl Krejza.

Do konce ledna bude mít radnice hotovou projektovou dokumentaci. Rekonstrukci plánuje od dubna do října, poté bazén opět otevře veřejnosti. Stavební úpravy se budou týkat vstupní haly s občerstvením a vstup se opatří novým odbavovacím systémem. Město počítá také s rekonstrukcí šaten, dětského brouzdaliště a bazénku.
Autor: ČTK, 02.01.17 10:20
Návštěvnost: 971 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.