Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vyškov opraví část Masarykova náměstí, vznikne nový vodní prvek

Vyškov - Vyškov v průběhu let 2017 a 2018 zrekonstruuje část Masarykova náměstí, investice si vyžádá zhruba 20 milionů korun. Předláždí chodníky, doplní mobiliář, vznikne i nový vodní prvek u Husovy ulice, řekla ČTK mluvčí města Dana Ryšánková.

Na náměstí se na jaře začnou rekonstruovat plynovodní sítě, opravy náměstí na ně navážou tak, aby nebylo rozkopané dvakrát. Zásahy se budou týkat obvodových částí náměstí, tedy od budov k vozovce. "Rekonstrukce bude rozdělena do dvou etap. V roce 2017 by se měli plynaři zaměřit na ulici Sušilova a západní část náměstí až ke Komerční bance, také na celou severní část náměstí. V následujícím roce půjde o ulici Jana Šoupala, Husovu, celou jižní část Masarykova náměstí až ke kruhovému objezdu a Zámeckou ulici," řekla mluvčí. Doplnila, že se vše upřesní na začátku roku.

Město také chce, aby i vlastníci dalších sítí, tedy vodovodní a rozvodů tepla i poskytovatelé internetu uskutečnili své záměry na náměstí v době rekonstrukce. Postup v každé etapě by měl být takový, že začnou plynaři, po nich půjdou vlastníci sítí a nakonec město danou část uzavře svými úpravami.

"Zatím se zpracovává projektová dokumentace, ta také napoví víc," uvedla mluvčí.

Začátkem roku se chce vedení města sejít i s provozovateli obchodů na náměstí a informovat je o detailech prací. Předpokládá se, že obchody zůstanou otevřené a přístup k nim bude zajištěný.

Autor: ČTK, 01.01.17 12:20
Návštěvnost: 1259 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.