Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Stylový Google přitahuje většinu studentů
Stylový Google přitahuje většinu studentů
Volně zavěšené akustické prvky 100x jinak
Kde si nejvíce přejete pracovat, pokud jste studentem informačních technologií nebo inženýrství? Správná odpověď zní: ve společnosti Google, gigantu v oblasti vyhledávání. To byl výsledek průzkumu, který zahrnoval 144 000 studentů z celého světa.

Ecophon Solo kruhy

Užijte si v práci zábavu. Buďte kreativní. Nebuďte zlí. Recept společnosti Google na podnikovou kulturu vykázal také velmi slušný úspěch. Společnost je nyní na absolutním globálním vrcholu, pokud jde o tržní hodnotu a hodnotu značky. Další společnosti, které jsou společně s ní na vrcholu, jsou další tři giganti z oboru IT – Apple, Microsoft a IBM.

Bylo zcela přirozené, že by dublinská kancelář měla být navržena tak, aby vyvolala na tvářích lidí úsměv a rozdmýchala kreativní atmosféru.

Více než 1 800 volně zavěšených akustických prvků

Dublinská kancelář je sídlem vedení společnosti Google pro Evropu, Střední Východ a Afriku. Kancelářský komplex zahrnuje tři budovy: One Grand Canal, Gasworks a patnáctipatrovou Google Docks, které se zde také říká budova Montevetro.
Uvnitř budovy Montevetro zajišťuje vynikající akustiku více než 1 800 volně zavěšených akustických prvků. Existuje 34 různých speciálních tvarů panelů Ecophon Solo Freedom a 9 standardních tvarů panelů Ecophon Solo různě zaoblených i ostrých úhlů. Panely byly vyrobeny v 7 různých standardních barvách a navíc ve 4 speciálních barevných odstínech.

Ecophon Solo písmena

Odkud pochází název Google?
V roce 1997 chtěli zakladatelé Larry Page a Sergey Brin dát svému poměrně novému vyhledávacímu nástroji s názvem „Back Rub“ jiné jméno. Začali si prohrávat se slovem „googol“, které označuje číslo tvořené číslicí jedna a 100 nulami. Naráželi na svůj způsob uspořádání zdánlivě nekonečného množství informací dostupných na internetu. Jak všichni víme, počítače pracují s číslicemi 1 a 0. Výsledkem byl „Google“ a zrodil se gigant.

Ecophon Solo čtverce

V současnosti více než 30 000 zaměstnanců

V následujícím roce 1998 se společnost přestěhovala do své vůbec první kanceláře – do garáže ve městě Menlo Park v Kalifornii v USA a přijala svého prvního zaměstnance. V roce 1999 byl přijat Yoshka, první kancelářský pes společnosti.
Od té doby se počet zaměstnanců zvýšil o více než 30 000 osob (není jasné, kolik je na výplatní pásce zvířat). Současná společnost Google je více než jen vyhledávací nástroj: je to internetový gigant. Dalšími populárními službami jsou Google Earth a Gmail. Společnost nyní také vlastní server YouTube a směřuje hlouběji do sociálních médií se službou Google+.

Ecophon Solo listy

Vypadá to, že od dob, kdy k podnikání stačila garáž, uplynulo velmi mnoho času, ale je to pouze osmnáct let. Nyní nelze dosáhnout dobrého pocitu spojeného s moderními nároky na kvalitní zvukové prostředí jinak, než speciálně navrženými akustickými stropními systémy.
Časy se mění a my také. Špatná akustika místnosti nebyla nikdy v módě.

Ecophon Solo mraky

Těžký oříšek pro dodavatele
Společnost Henry J Lyons Architects v Dublinu koordinovala design panelů Ecophon Solo podle koncepce projektového architekta a zaměřila se na vytvoření kreativně vypadajících prostor v budově. Společnost Ecophon spolupracovala se stavebním poradcem, firmou Gardiner & Theobald, aby zajistila hladkou integraci harmonogramů výroby a dodávek do dodavatelského řetězce, stejně jako Google dodává výsledky vyhledávání. Instalaci na místě provedla společnost Platt and Reilly Drywall.

Ecophon Solo obdélníky

Fotografie: Peter Wuermli Photography
Architekt: Camenzind Evolution
Zdroj: Saint-Gobain Ecophon AB
Vložil: Tisková zpráva, 10.11.16 17:05
Návštěvnost: 1824 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.