Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Rigips – pozvánka na veletrh FOR ARCH

Věříte, že malování může být zábavné? Pokud využijete k zarovnání a odstranění nerovností na stěnách sádrové omítky a stěrky Rimano, docílíte takové bílé stěny, že malování bude pouhou formalitou.

Přijďte se přesvědčit na stánek společnosti Rigips na 17. mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH, 19.-23.9. v Praze, PVA Letňany.
Demonstrátoři vám předvedou jednoduchou aplikaci sádrových omítek Rimano, uvidíte různé možnosti barevných a plastických úprav stěn, patinované povrchy, lazury, včetně tzv. benátských štuků. V přestávkách vás čeká i zábava a překvapení.

Najdete nás v Hale 7 v sekci Brána řemesel na expozici společně s partnerskými společnostmi Primalex, Color Expert Štorch CZ a Cechem malířů a lakýrníků ČR.

Více informací na www.rigips.cz

Rimano PLUS
Superbílá sádrová malířská stěrka s vysokou jemností je určena pro nejnáročnější použití v interiéru. Používá se pro vyrovnání povrchu před malováním – lokální opravy nerovností i celoplošné stěrkování a hlazení stěnových a stropních ploch. Vysoká bělost znamená úsporu malířské barvy.
Výhody: vysoká bělost, žádné broušení, jednoduchá zpracovatelnost, univerzálnost podkladu i tloušťky.


Zdroj: Rigips
Vložil: Tisková zpráva, 15.09.06 13:10
Návštěvnost: 6133 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.