Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Střešním oknem na terasu s vířivkou
Střešním oknem na terasu s vířivkou

Střecha s vířivkou nebo třeba s bylinkami, jedlými keři a kompostérem. Prostě s čímkoliv, a klidně uprostřed města.

Terasa jako paluba lodi na střeše dvou podkrovních bytů v centru Mnichova - výstup je řešen posuvným výstupem Solara PERSPEKTIV.

Podkrovní bydlení je samo o sobě atraktivní a jedinečné. A co teprve, když k němu patří střešní terasa s krásným výhledem. Ateliérové bydlení láká k chytrému řešení teras a s tím souvisejících pohodlných střešních dveří. Vhodně a tepelně úsporně navržený střešní výstup navíc prosvětlí velkou část bytu.

"Bydlím v podkroví celý život. Také už mnoho let na stavbách dozoruji montáže střešních dveří a musím uznat, že otevřený prostor nad střechami je luxusní. Střešní terasy jsou šikovné řešení dalšího rozměru bydlení a funkčnosti navíc. Vždy na mě působí exkluzivně a dělají mi radost - jsou tak vzdušné," popisuje Jakub Formánek ze Solary, společnosti která se na střešní dveře a posuvná střešní prosklení specializuje.

Výstupový systém Solara je vhodný jak pro šikminy, tak i jako výstup na plochou střechu. Zveme Vás k návštěvě bohaté fotogalerie referencí, která názorně předvádí variabilitu použití střešních výstupů Solara a představuje mnoho příkladů, jak je možné střešní terasy pojmout.
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 29.08.16 07:00
Návštěvnost: 2198 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.