Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Armstrong, již rok hrdý partner showroomu Kaštanová
Armstrong, již rok hrdý partner showroomu Kaštanová

Centrum Kaštanová patří mezi nejmodernější a nejatraktivnější showroomy v České republice. Hlavním smyslem je nabídnout návštěvníkovi praktickou a poutavou prezentaci řešení v rámci stavebnictví, designu a vybavení interiéru. Nicméně, kromě podpory odborné veřejnosti, nabízí Kaštanová i užitečnou inspiraci pro architekty. Přirozeně se tak celý projekt těší velkému zájmu českých i mezinárodních firem v této oblasti, které jej nadšeně podporují. Mezi klíčové partnery patří již rok i společnost Armstrong, přední celosvětový výrobce a prodejce stropních podhledových systémů.Armstrong v rámci Centra hrubé výstavby

Celý areál, podpořen čtyřiceti partnery, nabízí 14 samostatných showroomů. Jedinečné je především Centrum hrubé výstavby, které nabízí všechno klíčové pro novou stavbu od betonových prefabrikátů a tvárnic, přes rozvody vody, vytápění a klimatizaci až po inteligentní stavby a designové funkční celky. Klíčovou součástí každé stavby jsou i stropní systémy, a proto mezi partnery projektu Kaštanová nemůže chybět ani společnost Armstrong, přední celosvětový výrobce a prodejce stropních podhledových systémů s více než stopadesátiletou historií. Právě jedinečnost řešení a rozsáhlé portfolio produktů patří mezi výsady společnosti Armstrong. Nejen pro zástupce odborné veřejnosti se tak nabízí unikátní možnost získat inspiraci pro realizaci svých projektů. Ať už doma, v práci, v nemocničních zařízeních, učebnách, obchodech nebo restauracích, Armstrong nabízí interiérová řešení, která zvyšují komfort, efektivnost prostor a vizuální dojem.

Otevírací doba a lokalita

Showroom Kaštanová patří sice mezi nejzajímavější komplexy v oboru, ale zároveň se jedná o živý organismus. Dynamickému trhu je nutné se neustále adaptovat, a proto se expozice neustále aktualizují. Nepochybně tak nezůstanete u jediné návštěvy. Tomu bylo uzpůsobeno umístění areálu, které se nachází 8 minut autem z centra Brna a 2 minuty od křižovatky dálnic D1 a D2. Stejně tak i otevírací doba, kdy je otevřeno každý den kromě neděle. Náklonost návštěvníků si showroom Kaštanová získává i spektrem charitativních aktivit a ochranou životního prostředí, což je filozofie, kterou vyznává i společnost Armstrong.

Zdroj: Armstrong World Industries Ltd., Building Products Division
Vložil: Tisková zpráva, 22.08.16 06:55
Návštěvnost: 1844 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.