Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Showroom se skandinávským designem DesignVille nově v Brně
Showroom se skandinávským designem DesignVille nově v Brně

Kdo hledá severský design, měl by se zastavit v Brně Králově Poli, kde najde nově otevřený showroom obchodu DesignVille.cz. Ten nabízí široký sortiment předních skandinávských a britských designerských značek, které si v showroomu můžete prohlédnout.

 

Showroom patřící zavedenému e-shopu DesignVille.cz najdete na ulici Vodova 68. Rohovou prodejnu rozhodně nemůžete přehlédnout - výlohy showroomu zdobí závěsné lampy a designové žárovky prémiových značek, mezi nimiž nechybí Tom Dixon, Muuto, &Tradition, Menu, Frama, Plumen a další.


 
Z původně obyčejného kancelářského prostoru je nyní místo, které vás po vstupu přenese na sever. Nechte se okouzlit nábytkem a doplňky vlajkových lodí skandinávského designu: Muuto, ferm Living, Menu, Normann Copenhagen, HAY, značek Iittala či Design Letters a uslyšíte perfektní zvuk reproduktorů Vifa.

DesignVille.cz si zakládá na pečlivém výběru značek a produktů, díky čemuž se vám do rukou dostane exkluzivní výběr novinek i bestsellerů pečlivě prověřených okem Katky a Michala Horákových, absolventů studií produktového designu a majitelů e-shopu a showroomu. "Jsme potěšeni, že například britského designéra Toma Dixona prodává online v Česku pouze DesignVille.cz", komentuje Michal Horák.


 
Nejžádanější zboží je v prodejně připraveno skladem. Například designovou ikonu, vázu od Alvara Aalta, si můžete hned odnést s sebou. Stejně tak i další doplňky a bestsellery mezi svítidly - ihned k odběru jsou například lampy Unfold, kolekce designových svítidel Beat a Cooper od Toma Dixona, sortiment značek Plumen, &Tradition a dalších.


 
Čím se nákup v e-shopu či showroomu DesignVille.cz liší od jiných prodejen? "Všechny naše značky a jejich sortiment perfektně známe. Každému zákazníkovi tedy dokážeme poradit a zajišťujeme mu individuální servis od rady až po objednání žádaného zboží," říká majitelka e-shopu Katka Horáková.

Osobní přístup je prioritou také při spolupráci s architekty a bytovými designéry, pro něž DesignVille.cz zprostředkuje dodávku potřebného množství vybraného zboží a navíc pro ně má připraveny výhodné podmínky spolupráce. Nalaďte se na severskou vlnu, inspirujte se anebo si nechte poradit s výběrem toho nejlepšího, co skandinávský design nabízí.
Zdroj: DesignVille.cz
Vložil: Tisková zpráva, 03.08.16 08:25
Návštěvnost: 2067 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.