Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Bydli a panuj
Bydli a panuj
KAŠTANOVÁ - centrum bydlení a designu Brno
Kaštanová  v Brně  je prvním a jedinečným  centrem bydlení a designu svého druhu, Kaštanová je mekkou nejen  pro architekty, designéry a developery, ale také pro širokou veřejnost, studenty architektury  a každého, kdo miluje design, ocení  kvalitní služby a materiály.

Areál Kaštanová je zcela výjimečný projekt s neuvěřitelným geniem loci, na pozemku o rozloze 20 000 m2 se nachází 14 jedinečných samostatných showroomů jak designových značek, (kuchyně a sedací soupravy Deho, koupelny Keraservis, designové látky a tapety Optimal interier design, Němec luxusní povrchy,  světelné studio Hormen, podlahy Supellex,  interiérové dveře Pivato)  tak showroomů nabízejících všechny produkty a činnosti, které zásadním způsobem promlouvají do hrubé výstavby domů. (Ytong, Presbeton, Roto střešní okna, světlovody Light way,cihly Heluz.. atd)

Na jednom místě zde najdete to nejlepší z oboru stavitelství a architektury.

Kaštanová je komplexním řešením pro architekty i koncové zákazníky , a to od počátku stavby, až po finální dořešení designu interiéru.Centrum Kaštanová je oázou, kde se střetává pragmatický svět obchodu a techniky se světem designu a umělecké atmosféry.
K dispozici jsou také jednací a školící místnosti, jedinečná design kavárna, jež je přímo stvořena k setkávání mezi světem architektury a byznysu.
Zapomeňte na trable spojené s parkováním a popojížděním mezi jednotlivými dodavateli a showroomy!

Strategická poloha a výborná dostupnost ( pár minut od centra Brna, skvělá dostupnost z D1, D2) předurčuje Kaštanovou  k tomu, stát se kultovním místem pro všechny , kteří se zajímají o design, architekturu, stavějí dům či byt a nechtějí ztrácet drahocenný čas.
Zdroj: Centrum bydlení Kaštanová / Sokolovská
Vložil: Tisková zpráva, 13.06.16 08:15
Návštěvnost: 1924 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.