Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Jak Wiesner-Hager vidí open space kanceláře
Jak Wiesner-Hager vidí open space kanceláře

Příjemné prostředí – to si asi málo kdo představí pod pojmem open space. Ne, opravdu to nemusí být stresující místo kde je „stůl vedle stolu“.Společnost Wiesner-Hager, dodavatel nábytku do Impact HUBu v Praze, Brně i Ostravě, je toho důkazem. Hlavním úkolem bylo prostor HUBů vybavit tak, aby podporoval kreativitu a nabízel možnost pro setkávání. Ať už při seminářích či neformálních schůzkách, vybavení muselo vždy splnit náročné požadavky každodenního užívání. Většina pracovních stolů je mobilní, stoly se díky kolečkům mohou jednoduše přesunout z místa na místo, nebo se přizpůsobit rychle se měnícím požadavkům „shared desk“. Výhodou těchto stolů je jejich sklopný mechanismus.  Při sklopení tedy zabírají minimum místa. Nejdůležitější částí celého open space bývá pohodlné sezení. A v Impact HUBu tomu nebylo vyjímkou. (Asi málo komu se vybaví pohodlí při pomyšlení na pracovní židli.) Přesně proto Wiesner-Hager vyvíjí židle, které lahodí oku i Vašim zádům. V projektu Impact HUB se kladl důraz nejen na ergonomické židle pro provoz 24/7, ale i na lounge křesílka a konferenční sezení s možností spojení do řad a stohování. Pojem spojení do řad znamená jednoduché propojení podnoží, které vytvoří ničím nerušenou linii židlí.

A přesně tak vidí open space kanceláře Wiesner-Hager, chytře, snadně a čistě.
Zdroj: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 16.05.16 08:35
Návštěvnost: 1996 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.