Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Autodesk fórum 2016: budoucnost začíná dnes
Autodesk fórum 2016: budoucnost začíná dnes

Odborná konference Autodesk fórum představí nejnovější trendy v oblasti navrhování a realizace staveb a infrastruktury, ve strojírenství a ve výrobě.
-    Co se úspěšné firmy naučily v nedávné krizi a čím se odlišují od své konkurence
-    Proč sdílení dat, cloudové technologie a spolupráce mezi týmy zvyšují jak konkurenceschopnost, tak zisk
-    Nové metody pro efektivnější využití software

Klíčová témata týkající se oblasti výroby, strojírenství, stavebnictví a architektury představí odborná konference Autodesk fórum 2016, kterou 12. května 2016 v Praze pořádá Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru.

Klíč k efektivním inovacím a praktické propojení rodících se trendů s každodenními výzvami firem všech velikostí, doplněné konkrétními úspěšnými příklady… To je hlavní obsah konference, na níž odborné veřejnosti představíme aktuální témata,“ říká David Palas, ředitel společnosti Autodesk a jeden z řečníků fóra, a dodává: „Specialisté na jednotlivé obory obsáhnou ve svých paralelních přednáškových blocích během celodenního programu široké spektrum témat. Všechny přednášky a diskuse spojuje přímá využitelnost v praxi.“

Na konferenci vystoupí specialisté v oblasti strojírenství, architektury, stavebnictví a infrastruktury, kteří v tematických blocích ukáží konkrétní řešení, postupy a cesty, jak efektivněji navrhovat, řídit a prezentovat složitý proces vzniku návrhu až po realizaci. Fórum je určeno strojařům, designérům, konstruktérům, architektům, stavebním inženýrům a dalším specialistům. Ti budou mít možnost seznámit se s inovacemi v oblasti technologií 3D navrhování a udělat si obrázek o pozitivním dopadu návrhu a relevantních technologií prostřednictvím odborných přednášek, případových studií a prezentací. „Špičkový design měl vždy velký dopad, ale dnes je jeho význam větší než kdy v minulosti. Čelíme naléhavým a složitým globálním výzvám, které si žádají nejkreativnější práci a nejnápaditější řešení,“ říká k tématu Carl Bass, generální ředitel a prezident společnosti Autodesk.

Změna nástrojů a postupů – díky transformační technologii – může vyvolat změnu v uvažování a efektivnější cestu k výsledku.

Autodesk fórum 2016
čtvrtek 12. května 2016, hotel Andel´s, Praha

Přednášky a řečníci odborné konference

/ The Future of Making Things - Inovativní přístupy ve strojírenství a stavebnictví

Současné globální trendy, mezi něž patří rychle se měnící preference zákazníků, rostoucí komplexnost a inteligence výrobků či zcela nové možnosti výrobních technologií a materiálů, mají zásadní dopad na způsob navrhování, projektování, plánování výroby a realizaci projektů. Podívejte se s námi do blízké budoucnosti.
Přednášející: David Palas, Patrik Minks

/ Stavebnictví a budovy: Aktivní role počítače v návrhu. Generativní design 
Jak nová řešení umožňují nové formy projektování? Podívejme se na optimalizaci návrhu již ve fázi koncepce.
Přednášející: Patrik Minks, Andrzej Samsonowicz

/ Infrastruktura: Rychlý koncepční návrh, komunikace projekčního záměru a zpracování detailního projektu
Přesun dat mezi jednotlivými fázemi návrhu je důležitou součástí strategie Autodesku v rámci infrastrukturních projektů.
Přednášející: Tomáš Lendvorský

/ Strojírenství: Inovace v éře cloudu, mobilních zařízení a sociálních sítí. Product Innovation Platform
Produktová inovační platforma pro implementaci nejnovějších trendů v oblasti návrhu, výroby a údržby produktů, která umožní přeřadit na vyšší výkonnostní stupeň.
Přednášející: Martin Peňáz & Kamil Cejpek

/ Strojírenství: Optimalizace klíčových vlastností výrobku

Kdo, kdy a jak rozhoduje o vlastnostech výrobku, které budou určující pro jeho komerční úspěch? Na praktických příkladech seznámíme s doporučenými postupy, metodami a nástroji pro optimalizaci návrhů.
Přednášející: Martin Peňáz & Peter Priesol

/ Stavebnictví a budovy: Sdílení BIM modelu v projekčním týmu a přenos projektu na stavbu a zpět
Všechny profese mohou spolupracovat na jednom projektu, aniž by musely komplexně nastavovat pracovní prostředí. Snadné sdílení výsledků návrhu se stavbou a realizátory. 
Přednášející: Patrik Minks

/ Infrastruktura: Vytváření inteligentních dat napříč profesemi a jejich sdílení se stavbou
Vliv BIM modelování na kvalitu projektu i celé realizace v infrastruktuře i nadzemních stavbách.
Přednášející: Tomáš Lendvorský

/ Strojírenství: Odpovědi na výzvy při koordinaci vývoje, výroby, prodeje a servisu výrobků

Řešení Autodesk pro správu dat umožňuje řešit typické výzvy, se kterými se v rámci návrhového procesu setkáváte. Jak lépe využívat data pro nové návrhy, jak ochránit duševní vlastnictví a jak zjednodušit a zrychlit komunikaci nad projekty uvnitř firmy i s externími subjekty.
Přednášející: David Palas & Kamil Cejpek

/ Strojírenství: Od výkresu k efektivní vizuální interakci se zákazníkem

Nejnovější trendy prezentace návrhů v éře konvergence digitálního a fyzického světa, široká škála nástrojů pro vytvoření systému profesionální obchodní prezentace personalizovaného návrhu. Jak se odlišit od konkurence pomocí špičkových interaktivních vizualizací a jak vstoupit do světa imerzivní vizuální reality.
Přednášející: David Palas & František Zapletal

/ Stavebnictví a infrastruktura: Nesprávná verze výkresu, autor změny neznámý a jiné katastrofy. Správa dat a dokumentace

Exponenciální nárůst dokumentů a dat ve stavebnictví. Jak strukturovaná správa dat pomůže s jejich vyhledáváním, interním i externím sdílením, se schvalovacími procesy, historií i firemními šablonami.
Přednášející: Tomáš Lendvorský

/ Strojírenství: Od katalogového prodeje k individuálnímu designu 
Nejnovější technologie a metody pro automatizaci návrhu konfigurovatelného výrobku. Příklady konkrétních obchodních konfigurátorů a další možnosti využití cloud technologií
Přednášející: Martin Peňáz & Peter Priesol

/ Odborná diskuse a networking 
Po skončení přednáškových bloků budou všichni přednášející k dispozici pro konkrétní dotazy. Společně s certifikovanými specialisty a partnery Autodesku poskytnou své know-how i rady v konkrétních příkladech z praxe. Součástí je networking, během něhož získáte cenné kontakty.

Program a registrace na www.autodeskforum.cz
Zdroj: Autodesk
Vložil: Tisková zpráva, 18.04.16 08:40
Návštěvnost: 1323 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.