Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ateliérová střešní okna na rodinné vile, vinohradském domě a jedinečném střešním bytě
Ateliérová střešní okna na rodinné vile, vinohradském domě a jedinečném střešním bytě

Poctivě vedené rekonstrukce pražské dejvické vily i dvou bytových domů. Původně zanedbaná a tmavá podkroví se stávají jedinečným ateliérovým bydlením s chytrou architekturou a dostatkem prostoru i světla.


Střešní okna na památkově cenných budovách jsou disciplínou pro trpělivé architekty a investory. Ilustrované realizace z hlavního města Prahy, instalované v posledních zhruba pěti letech, vynikají hodnotou prosvětleného a otevřeného moderního bydlení. Nafocená velkoplošná střešní okna dávají bytům skvělou kvalitu. Nabízí dechberoucí výhledy na panorama města kolem a velmi dobrý pocit pro uživatele podkroví.

Rodinná manufakturní firma, autentické materiály a citlivý vzhled
Výrobní firma rodiny Formánkových se zabývá moderními i historizujícími střešními okny. Věnuje se tomu, jak u soudobých technologií a stavebně-technických vlastností zachovávat citlivý vnější vzhled a rámec památkových limitů. Jak dostat do podkroví co nejvíce světla a v rámci daných možností maximálně otevřít podkrovní interiér tak, aby se v něm lidé cítili co nejlépe.

"Naší dlouhodobou ambicí je získávat zákazníky, které naše okna těší a vést společensky užitečnou firmu," říká Jakub Formánek, člen rodinného vedení firmy


Výroba je zaměřená na používání autentických a ekologických materiálů. Základním konstrukčním materiálem je zpravidla lokálně těžené borovicové dřevo, vždy z území České republiky. Povrchové úpravy čistými oleji bez rozpouštědel jsou již na střešních oknech vyzkoušené a mají své skalní fanoušky.

"Při výrobě střešních oken, ateliérových střešních prosklení a střešní výstupů se nám daří uplatňovat zakázkový řemeslný přístup a tradiční truhlářské zacházení se dřevem. Těší nás, že můžeme přetvářet zanedbané půdní prostory v luxusní místa pro pohodlné bydlení pod střechami," uzavírá Jakub Formánek.


Inspirace:

JEDINEČNÉ REFERENCE  |  KRÁSNÉ BYDLENÍ V PODKROVÍ  |  VIDEA SOLARA
Zdroj: Mgr. Jakub Formánek, Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 22.02.16 08:00
Návštěvnost: 2854 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.