Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nejvyšší řada minerálních stropních podhledů Armstrong je doslova a do písmene
Nejvyšší řada minerálních stropních podhledů Armstrong je doslova a do písmene "ULTIMÁtní"

Jedna z nejoblíbenějších desek Armstrong se stala ještě větším hitem.

Máme ve své nabídce jednu z nejoblíbenějších stropních desek. To nám ve společnosti Armstrong ale ke spokojenosti nestačí. Proto jsme přepracovali stropní desky Ultima a přinášíme zákazníkům několik vylepšení.Řada desek Ultima+ nové generace představuje zářivou bílou plochu s 87% světelnou odrazivostí. V porovnání s nepřímým osvětlením Vám pomůže dosáhnout 16% úspory nákladů*.

Zcela barvené hrany dodávají desce trvanlivost a vylepšují vzhled. Přidali jsme modernizovaný detail hrany MicroLook 90, který lépe přiléhá na standardní i designové konstrukce, a navíc i lépe vypadá. Jednoduchou údržbu a delší životnost umožní nová povrchová úprava s jemnou texturou, která se lehce omývá a je odolná vůči poškrábání.

Nová řada Ultima+ se jako první na světě pyšní certifikátem Cradle to Cradle (C2C) pro kompletní řadu stropních desek. Ze 64 % je vyrobena z recyklovaného materiálu a je k dispozici ve třech hustotách. To umožňuje architektům zvolit potřebnou pohltivost zvuku a zvukový útlum pro dosažení optimálních akustických podmínek. Standardní Ultima+ má střední, Ultima+ OP nízkou a Ultima+ dB vysokou hustotu. Tím je dosaženo u desek Ultima+ OP maximální zvukové absorpce αw= 1,00 a u desek Ultima+ dB zvukové izolace až 43 dB. Standardní deska Ultima+ nabízí vyvážené parametry zvukové absorpce a zvukové izolace.Nejenže řada Ultima+ patří do akustické třídy A, dosahuje navíc výborných výsledků co do kvality vzduchu. Získala hodnocení VOC A+ pro výrobky s extrémně nízkými emisemi těkavých organických látek a splňuje podmínky ISO 5. Je odolná vůči požáru (REI 90) a vlhkosti (95% RH) a spadá mezi naše produkty s 30letou zárukou na kompletní systém.

Produkty řady Ultima+ jsou 100% recyklovatelné v rámci obou Armstrong recyklačních programů. Prvním z nich je recyklační program pro podhledy na konci jejich životnosti, určený pro všechny minerální podhledy z rekonstrukcí budov (i pro ty z nich, které nejsou značky Armstrong). Tím druhým je recyklační program recyklace odřezků ze stavby, při němž dochází k vytřídění odřezků vzniklých při montáži a jejich recyklaci, místo toho, aby byly vyhozeny na skládku.

Společnost Armstrong tak opět přináší další zdokonalení na poli stropních podhledových systémů pro ještě větší spokojenost všech investorů a koncových uživatelů. Bližší informace naleznete zde.

*V souladu s Brinjac Engineering Study 2006.

Zdroj: Armstrong World Industries Ltd., Building Products Division
Vložil: Tisková zpráva, 08.12.15 16:00
Návštěvnost: 2804 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.