Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Navrhněte si vlastní interiér zdarma v programu Furnish®
Navrhněte si vlastní interiér zdarma v programu Furnish®

Představujeme Vám program pro návrh interiérů Furnish® pro 3D navrhování bytu, nebo domu. Program, který si můžete zdarma stáhnout na prezentaci www.interiery.cz, obsahuje veškerý sortiment dánské společnosti BO Concept, která je největším dodavatelem skladebného moderního nábytku v Evropě.

Furnish® vám umožní vytvořit si na Vašem PC interiér z  nabízeného nábytku a také změnit jakákoliv čela, opěradla, druhy podnoží, nebo typy povrchů, jaké si jen přejete. Záleží jen na vás.
Furnish® je vám také schopen ukázat, jak by u vás doma vypadal nábytek BoConcept®. Zadejte rozměry pokoje do programu a začněte navrhovat. Umístěte nábytek kamkoliv budete chtít. Když už budete u toho, můžete vymalovat nebo změnit podlahu. Potom se podívejte na výsledek ze shora nebo z různých 3D úhlů.
Nábytek BoConcept najdete ve studiu moderního nábytku TOP OFFICE v IBC - Příkop 8 a také v OC SOHO v prodejně BoConcept v Modřicích u Olympie.

Stáhněte si program Furnish® z prezentace www.interiery.cz a staňte se i vy bytovými architekty - je to snadné...


Zdroj: TOP OFFICE
Vložil: Tisková zpráva, 21.08.06 00:05
Návštěvnost: 16693 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.