Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vláknocementová střešní krytina Cembrit - čistý design a česká tradice
Vláknocementová střešní krytina Cembrit - čistý design a česká tradice

Česká průmyslová výroba má bohatou tradici a naše výrobky mají světovou kvalitu a proslulost.

Výroba a použití vláknocementové střešní krytiny má na území České republiky již více než stoletou historii. Se skládanou krytinou se můžeme setkat na celé řadě historických staveb, vlnitou krytinu známe především ze staveb zemědělských.
V současné době v Čechách vyrábí vláknocementovou krytinu dva výrobní závody společnosti Cembrit. Výrobní závod v Berouně vyrábí skládanou střešní krytinu a v Šumperku se vyrábí krytina vlnitá. Většina vyrobeného zboží  se vyváží do Anglie, Francie a severských zemí, kde se těší velké oblibě.

Technologie výrobního postupu je v obou závodech stejná již sto let, výrobní zařízení se ale modernizuje a mění se složení výrobků. Díky výzkumu se složení materiálu stále zdokonaluje. Současné vláknocementové výrobky jsou vyráběny výhradně z přírodních surovin šetrných k životnímu prostředí. Mezi základní suroviny pro výrobu vláknocementu patří cement, minerální plniva, celulóza, netoxická organická vlákna a samozřejmě malé množství vody. Díky použití čistě přírodních materiálů jsou výrobky plně recyklovatelné (např. využití v rozdrceném stavu jako příměs do betonu, či použití jako ztracené bednění) a v souladu s trendem udržitelného rozvoje.

Za tajemstvím mimořádné pevnosti a odolnosti vláknocementových výrobků Cembrit stojí výrobní technologie. Tenké vrstvy vláknocementu jsou nabalovány na sebe a před finálním zráním jsou vystaveny značnému tlaku v lisu. Množství na sebe nabalených vrstev vyztužených pečlivě vybranými vlákny dává vláknocementovým výrobkům pevnost nevídanou mezi ostatními produkty na světovém trhu. 
Lehká vláknocementová střešní krytina se výborně uplatní při rekonstrukcích všech starších střech, včetně těch, které se nachází na památkově chráněných objektech, když starší krov již neunese těžkou skládanou krytinu.

Díky svým dobrým vlastnostem, mezi které vedle její malé hmotnosti patří paropropustnost, dobrá zvuková izolace a tvarová flexibilita při montáži, i díky svému čistému designovému vzhledu si nachází stále častěji místo na střechách moderních novostaveb, ať se již jedná o klasické domy nebo dřevostavby.

Kompletní sortiment naleznete na stránkách www.cembrit.cz

Společnost  Cembrit Vám poskytuje maximální servis. Kontaktujte nás na uvedených odkazech. Bezplatně za Vámi přijedeme, dovezeme nebo zašleme vzorky a montážní návody, poradíme s výběrem a všemi technickými informacemi kolem celé skladby střechy.
Zdroj: Cembrit a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 02.11.15 11:50
Návštěvnost: 3235 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.