Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nerezové sítě X-TEND®: bezpečnost a extrémně dlouhá životnost
Nerezové sítě X-TEND®: bezpečnost a extrémně dlouhá životnost

Bezpečnost na druhou, tak by se dala charakterizovat jedna z hlavních funkčních vlastností nerezových sítí X-TEND®, které s oblibou používají renomovaní architekti, projektanti i designéři po celém světě. Nerezové sítě X-TEND® jsou vlastním výrobkem původně malého rodinného provaznictví z Německa, které bylo založeno v roce 1880, dnes celosvětově uznávané a stále rodinné společnosti Carl Stahl, udávající trendy v oblasti lanové, zdvíhací, bezpečnostní a vázací techniky, která disponuje více než 60 pobočkami na 5 kontinentech světa. Na českém trhu působí od roku 1994 v Praze a nyní i ve Slavkově u Brna. Špičkové vlastnosti jejich nerezových sítí X-TEND® využívají jednotlivci, obce, významné střední a velké firmy, nadnárodní korporace.


Nerezové sítě poskytují široké spektrum použití

Díky svým unikátním vlastnostem poskytují nerezové sítě X-TEND® široké spektrum využití. Od výstavby, pergol, nejrůznějších zastřešení, samonosných voliér, únikových schodišť, přes realizace zábradlí s bezpečnostní funkcí proti pádu osob, až po designové řešení ozelenění domů či jako jedinečný designový prvek do interiérů.

•    vysoce funkční materiál s dlouhou životností
•    lehké, vzdušné a současně pevné s nosností několika tun
•    plní bezpečnostní funkci proti úniku zvířat i pádu osob, předmětů
•    světlu snadno prostupné a zároveň velmi pevné
•    lze je konstruovat i jako samonosnou konstrukci
•    mají stabilní tvar s možností 3D tvarování
•    vhodné i pro zatížení sněhem
•    bezúdržbové + nosná konstrukce pro ozelenění různých ploch
•    vizuálně zajímavým designovým doplňkem
•    šetrné k životnímu prostředí

Výroba sítí X-TEND® na zakázku

Sítě X-TEND® vyráběné na zakázku vlastní technickou certifikaci ETA (European Technical Approval ETA – 13/0650) potvrzující používání nerezových sítí X-TEND® i jako jistící prvek proti pádu osob (horizontálnímu i vertikálnímu). Samozřejmostí je certifikace německého stavebního institutu (Deutches Institut für Bautechnik) pro použití sítí jako výplně zábradlí. Při výrobě sítě jsou propojena nerezová lana a kompresní svorky v pevnou a pružnou konstrukci. Silný charakter sítí, který snese extrémně vysoké zatížení, zajišťuje opačné vinutí ocelových lan. Způsob výroby umožňuje vytvoření nekonečné sítě současně při zachování maximální stability. Sítě X-TEND® se vyrábějí z vysoce kvalitních nerezových ocelových lan třídy materiálu AISI 1.4401, ve standardním průměru 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 a 4 mm. V závislosti na průměru lana je možné vyrobit šířku ok 25 - 200 milimetrů nebo vyšší. Nerezová lana jsou k dispozici v průměru od 1 mm do 26 mm.

Mnoho úspěšných realizací po celé České a Slovenské republice

Inspirujte se realizacemi Carl Stahl: Celkové opláštění rozhledny Hýlačka nedaleko Tábora - součástí projektu bylo zajištění vnitřního a vnějšího schodiště proti pádu osob a zajištění vyhlídky nerezovými sítěmi X-TEND® do obloukového tvaru. V rámci další realizace ze začátku roku 2015 se instalovali nerezové sítě na plášť budovy haly CTPark. Neuběhlo ani půl roku a hala se pyšní zelenou pokrývkou sahající skoro do poloviny pláště a zeleň se stále rozšiřuje. Sítě X-TEND® chrání také děti před možným pádem na prolézačkách. Designové a zároveň vysoce funkční řešení zabezpečení dětských hřišť a prolézaček realizovala firma Carl Stahl začátkem května 2015. Jako bezpečnostní bariéra se zvolila nerezová síť X-TEND® s velikostí oka 60 x 104 mm, vyrobená z lanka 2 mm.

Spolehněte se i vy na podporu odborníků, zrealizujte i staticky náročné projekty, které ještě před zahájením stavby uvidíte pohodlně na 3D modelu, jaké jsou např. voliéry v ZOO. Spolupracujte s profesionály, kteří mají dlouholeté zkušenosti a disponují materiály a postupy precizní německé kvality.
Zdroj: Carl Stahl & spol, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 09.11.15 00:05
Návštěvnost: 3632 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.