Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Tvarovky SIMPLE BLOCK pro bezespárové zdění
Tvarovky SIMPLE BLOCK pro bezespárové zdění

Plánujete stavbu plotu či zídky a chcete ušetřit čas a peníze? Zvolte zdicí systém SIMPLE BLOCK, kdy tvarovky jsou vyráběny s fazetou a jsou určeny pro technologii bezespárového zdění. Odpadá tedy jakékoliv dodatečné zapravování spár. Design tvárnic a fazeta na horní hraně umožňují i přes jistou rozměrovou toleranci zdění s minimální spárou a není nutné provádět spárování ani žádné jiné kroky pro dosažení finálního vzhledu.
Pohledové části tvarovek SIMPLE BLOCK mají hladkou nebo hrubozrnnou strukturu a nevyžadují žádnou další povrchovou úpravu. Tento zdicí systém je tvořen 4 typy tvarovek – průběžná celá, ukončující celá, ukončující poloviční a sloupková. Vyrábějí se v přírodní, cihlové, okrové a černé barvě. Tvarovky jsou určeny pro výstavbu drobných staveb, zídek, oplocení apod. Tvarovky jsou mrazuvzdorné a opatřeny impregnací. Více na www.presbeton.cz.

Zdroj: PRESBETON Nova a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 27.10.15 12:20
Návštěvnost: 5127 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.