Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Inoutic Project Plan pomůže s výpočty okenních výplní
Inoutic Project Plan pomůže s výpočty okenních výplní

Architektům, projektantům a výrobcům oken je určen nový nástroj pro projektování a zabudování oken do staveb. Inoutic Project Plan umožňuje vytvářet libovolné sestavy, předkládá statické výpočty, generuje 3D vizualizace, ale umí toho i více.

Okna jsou klíčovou součástí staveb. Podílejí se významnou měrou na tepelně izolačních vlastnostech budovy. Záleží nejen na jejich kvalitě, velikosti, provedení, ale i správné montáži.

Nový software Inoutic Project Plan pracuje s portfoliem německého výrobce PVC okenních a dveřních profilů Inoutic, a to konkrétně s profily Eforte, Prestige a Arcade. Umožňuje kromě výpočtů i generování výkresů, 3D vizualizací a detailních specifikací konstrukcí. Pro nadefinovaný prvek nebo sestavu vypočítá tepelně izolační parametry U a statické vlastnosti, jako zatížení větrem atd.

Nabízí také otestování osazení okna či celé sestavy v různých typech ostění, včetně výpočtů izotherm. V jakékoli fázi plánování lze vyexportovat veškeré prvky do výkresové dokumentace pro CAD nebo vytisknout sestavy pro vytvoření projektu. Projektantům usnadní program Inoutic Project Plan vytvoření projektu se správnými parametry otvorových výplní, které potřebují pro výběrová řízení a stavební dokumentaci.

Software Inoutic Project Plan je zdarma ke stažení v českém jazyce po přihlášení na webových stránkách http://www.inoutic.cz/cza/architekti a nevyžaduje žádné speciální hardwarové vybavení. V případě zájmu nabízí firma zájemcům zaškolení pro práci s tímto softwarem.
Zdroj: Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 08.10.15 10:15
Návštěvnost: 1532 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.