Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Půl světa v Lumionu
Půl světa v Lumionu

Náš svět je vymezen otázkami, které si dokážeme pokládat. A právě program Lumion celou řadu takovýchto otázek vyvolává. Mění zaběhnutá schémata, která se ukazují jako neefektivní a překonaná, což dokazuje jeho rostoucí oblíbenost mezi uživateli a v roce 2014 překonaná hranice 100 000 prodaných licencí. V současnosti už program Lumion používá více jak polovina nejvýznamnějších architektonických kanceláří na světě určených podle WA Buildings. Ptáte se, proč tomu tak je?Hlavními důvody proč používat Lumion jsou jednoduchost a zobrazení výsledků v reálném čase. Samotné vlastnosti programu se pak díky schopnosti vývojářů reagovat na připomínky od zákazníků a zapracovávat je do následných verzí neustále zdokonalují. Získáte tak možnost  dát Vašim zákazníkům výstupy jiného typu než jen obrázky. Můžete snadno zpracovat  video anebo v nové verzi Lumion 5.7 vytvořit 3D prohlídku, kterou zašlete přímo Vašemu klientovi. Další obrovskou výhodou programu Lumion je, že se vše můžete naučit snadno bez potřeby zdlouhavého a složitého školení.Lumion 5 přináší celou řadu novinek. Filosofie programu je se s každou další aktualizací posunout o krok dál. Každý update je následně týmem vývojářů konzultován se zákazníky. Díky tomu se ovladatelnost Lumionu a jeho pracovní prostředí ještě více zdokonalili i přes to, že už i tak byl asi uživatelsky nejpříjemnějším programem svého druhu. Nyní Lumion dostává ještě čitelnější grafickou strukturu, která zaručuje snadnější práci a možnost rychlejšího samostudia. K výstupům dále ještě přibývají 360stupňové pohledy posílané přes cloud. Ty můžete otevřít i na mobilních telefonech, tabletech a samozřejmě počítačích bez nutnosti instalace doplňujících programů.

Nutno podotknout, že aktualizace k dané verzi programu jsou zdarma.
Zvyšující se nároky na výstupy prodlužují čas tvorby a technická stránka věci je pro uživatele příliš náročná. Architekt tak musel opustit představu toho, že zvládne tvořit konstrukci a zároveň ji graficky ztvárnit tak, jak dřív bylo obvyklé. Nyní se ale ovladatelnost programů zlehčuje i se zachováním kvality výstupů. Díky tomu tak může architekt znovu tvořit konstrukci a zároveň ji sám graficky zpracovat a prezentovat.
Lumion je v tomto striktní a dokazuje, že vizualizace je dostupná všem a jednoduše.Lumiartsoft s.r.o. připravuje sérii předváděcích prezentací programu Lumion ve vybraných městech České republiky, které se můžete zúčastnit.

Více informací naleznete zde.

Zdroj: Lumiartsoft s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 26.08.15 14:00
Návštěvnost: 2726 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.