Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Krása velkých prosklených ploch
Krása velkých prosklených ploch

Nově budované domy často pracují s velmi efektní skleněnou plochou dveří, která opticky rozšíří a zároveň nenásilně orámuje venkovní prostor terasy či zahrady s interiérem obýváku. V zimě se můžete z tepla pohovky kochat pohledem na zasněženou krajinu, v létě pustíte dovnitř slunce a vaše terasa se stane pohodlnou součástí domu bez násilného přechodu.

Posuvné dveře jsou velmi elegantní i praktické řešení i pro místnosti, kde je třeba správně pracovat s omezeným prostorem. Nabídka společnosti ARTOKNA s.r.o. pro vás připravila dobře technicky řešené varianty pro jakýkoli prostor.

Paralelně posuvné dveře

Tento typ dveří je ideální právě pro práci v malém prostoru. Lehký a snadný posun zajišťuje spodní rám se standardním nebo automatickým kováním s možností uzamčení přídavným zámkem. Paralelně posuvné dveře jsou relativně lehké, zároveň však splňují vysoké normy tepelné i zvukové izolace. Typy otvírek je možné volit libovolně. Odsouvá se polovina dveří jedním směrem, či je volen střed s posuvem do obou stran. Využít můžete i větrací polohy křídla.

Zdvižné posuvné dveře

Hlavní výhodou tohoto typu posuvných dveří je větší variabilita členění křídel a také možnost kombinací pevných a posuvných křídel. Hlavní část kování využívá součinnost speciálního prahu s vozíky, které umožňují hladký posuv křídel. Zdvižně posuvnými dveřmi lze skutečně masivní okenní plochy a pracovat s nízkými – bezbariérovými prahy. I zde je možně instalovat automatické kování, které napomáhá hladké a jednoduché manipulaci, a zámku.

Elegantní do posledního detailu

U obou typů posuvných dveří je výchozím materiálem borovice, smrk, meranti, dub nebo modřín. Pestrý vzorník vám umožní vybrat lazury v odstínech přírodního dřeva nebo dalších barev. Možná je kombinace dvou barev nebo dvou lazur na jednom profilu, přičemž k nanášení barev dochází pod velkým tlakem se zárukou stálosti a sytosti minimálně po dobu 60 měsíců. Přes velikost skleněné plochy nedochází k vysokým tepelným ztrátám. Dveře velmi dobře izolují i hluk.
Prohlédněte si nejen vzorník barev, ale i fotografie již instalovaných dveří. Jistě najdete inspiraci v krásném a praktickém řešení i pro váš dům či byt.

Zdroj: ARTOKNA s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 19.06.15 10:40
Návštěvnost: 3443 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.