Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
BETONEPOX SOFT® v kostele Svaté Rodiny
BETONEPOX SOFT® v kostele Svaté Rodiny

Chladná nadčasová krása, moderní design a jedinečný vzhled snoubící se s velkorysou výzdobou kostela. Jak zvláštní spojení, jak úchvatný výsledek. Jsme pyšni na to, že naše společnost NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY se spolu s významným architektem Josefem Pleskotem mohla podílet na zcela výjimečné rekonstrukci kostela Svaté Rodiny v Českých Budějovicích. Při rekonstrukci kostela byla použita nová generace technologie BETONEPOX SOFT® – hladká a tvrdá epoxidová stěrka,která je unikátní svou žíhanou kresbou.Takzvané „vzkříšení“ budějovického kostela sousedícího s Biskupským gymnáziem začalo již v roce 2011. Díky píli studentů, architektovi Josefu Pleskotovi a knězi Josefu Prokešovi se stává z kostela Svaté rodiny nový duchovní prostor, který bude sloužit veřejnosti jak v případě kulturních akcí, tak také i jako místo přednášek Akademie věd a Jihočeské univerzity. Budova si zachovala svůj náboženský ráz, zároveň však byl zachován také veřejný prostor, který slouží nejen studentům z celého města, ale svým obnoveným interiérem a programem má ambici oslovitširokou veřejnost.

A pro takto zatežovaný prostor bylo nutno vybrat vysoce odolný povrch na podlahy. Díky vynikajícím zkušenostem byla vybrána stěrka BETONEPOX SOFT® – povrch společnosti NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY.

Více informací naleznete na www.luxusnipovrchy.cz

Pro další informace, prosím, kontaktujte PR agenturu PRESSTIGE COMMUNICATION:
marketing@luxusnipovrchy.cz
Zdroj: Němec s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 05.03.15 10:30
Návštěvnost: 4753 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.