Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
SKRYTÉ ZÁRUBNĚ – NOVINKA OD J.A.P.
SKRYTÉ ZÁRUBNĚ – NOVINKA OD J.A.P.

…tato novinka přišla na trh, aby smazala designové rozdíly mezi otočnými a posuvnými dveřmi, a to z hlediska vzhledu jejich zárubní. Dejte STOP kompromisům při rozhodování a zvolte si některý z dveřních systémů AKTIVE, EMOTIVE či LATENTE od českého výrobce - společnosti J.A.P.!

„Stavební pouzdra pro zasouvací dveře vyrábí společnost J.A.P. s dlouholetou tradicí a technologicky je má dobře zvládnuté. Protože se stále snažíme vyjít vstříc našim zákazníkům a také architektům a designérům, aktivně pracujeme na nejrůznějších vylepšeních,“ říká pan Petr Paksi, výkonný ředitel J.A.P., a pokračuje:

 „Rozhodli jsme se, že navrhneme kolekci designových skrytých zárubní pro otočné i posuvné dveře, aby – pokud se sejdou v jedné místnosti, mohly ladit jak materiálově, tak nově i typem zárubně.“

Dveřní systémy J.A.P. AKTIVE, EMOTIVE a LATENTE jsou určeny pro otočné i posuvné dveře a vyznačují se těmito charakteristickými rysy:  

AKTIVE – tento typ nemá zárubeň, jde o minimalistické – vysoce designové řešení.
EMOTIVE – to je řešení, u kterého není použita dřevěná zárubeň, ale pouze tenký hliníkový rámeček, který tvoří se zdí jednu rovinu.
LATENTE – jde o model, kdy dřevěná zárubeň tvoří se stěnou jednu rovinu a standardně ji výrobci dveří nabízí se spojem tzv. natupo.

DVEŘNÍ SYSTÉMY J.A.P. V DETAILU

AKTIVE

  • Stavební pouzdro AKTIVE pro posuvné dveře
Bezobložkové pouzdro AKTIVE je určeno pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Dveřní křídlo tvoří s příčkou jednu rovinu, a to díky konstrukci systému AKTIVE, která je přizpůsobena tak, aby jeho skrytá konstrukce vytvořila hranu průchozího otvoru. V případě požadavku zákazníka může být skryta pod povrchovou dokončovací úpravu příčky – malbu či tapetu. Pouzdro AKTIVE je určeno pro všechny typy příček – zděná, SDK i z dalších systémů suché výstavby. Vnější tloušťka pouzdra je 100 mm, určeno je pro dokončenou sílu příčky 125 mm. Standardní čistá průchozí výška je 1970 mm, 1985 mm, 2100 mm a 2115 mm. Atypické rozměry se pohybují v hodnotě od 1975 mm až 2700 mm.  Jde o designový model, kdy je průchod maximálně čistý a elegantní ve všech směrech.
  • Skryté zárubně AKTIVE pro otočné dveře
„Také varianta skryté zárubně AKTIVE postrádá jakoukoliv viditelnou obložku. „Designovou čistotu tohoto řešení neruší ani závěsy – použité jsou totiž speciální skryté 3D seřiditelné závěsy,“ vysvětluje pan Petr Paksi. Systém AKTIVE od J.A.P. navíc dovoluje kombinaci s moderně vysokými otočnými dveřmi až do rozměru 3700 mm!

EMOTIVE

  • Stavební pouzdro EMOTIVE pro posuvné dveře
V tomto případě jde o model bezobložkového stavebního pouzdra pro zasouvací jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. U tohoto pouzdra není použitá klasická zárubeň, ale pouze tenký hliníkový rámeček v šířce pouhých 17 mm. I pro pouzdro EMOTIVE platí použití do všech typů příček. Tloušťka pouzdra je 100 mm a je určeno pro dokončenou sílu příčky 125 mm. Standardní čistá průchozí výška je 1970 mm, 1985 mm, 2100 mm a 2115 mm. Atypické rozměry se pohybují v hodnotě od 1975 mm až 2700 mm.
  • Skryté zárubně EMOTIVE pro otočné dveře
Tento systém umožňuje nahradit klasickou obložku u jednokřídlých otočných dveří za designový hliníkový rámeček o šířce 17 mm. Jde o dekorativní prvek s ochrannou funkcí hrany dveřního průchodu. Také systém AKTIVE od J.A.P. navíc dovoluje kombinaci s moderně vysokými otočnými dveřmi až do rozměru 3700 mm!

SYSTÉMU AKTIVE a EMOTIVE – je jedno, na jakou stranu se budou otočné dveře otevírat

„Tam, kde chcete mít vedle sebe dvoje dveře, které se otevírají každé na jinou stranu, skryté zárubně oceníte AKTIVE a EMOTIVE také. A proč? „Standardní věcí je, že dveře, které se v zárubni otevírají každé na jinou stranu (tedy jedny otevíráme k sobě a druhé od sebe), spolu z čelní pohledové strany nelícují. Oproti tomu u novinky skrytých zárubní AKTIVE i EMOTIVE pro jednokřídlé otočné dveře je jedno, zda dveře otevíráme „do“ nebo „z“ místnosti – z pohledové strany vypadají stejně a opět lícují s příčkou, která může být zděná i z SDK profilů,“ dodává pan Petr Paksi z J.A.P.

LATENTE

  • Stavební pouzdro LATENTE pro posuvné dveře
Jde o typ stavebního pouzdra opět pro jednokřídlé i dvoukřídlé zasouvací dveře, kdy je zárubeň v jedné rovině se zdí/s obrysem stěny a horní spoj mezi dílci je tzv. natupo. Pouzdro LATENTE lze použít do jakéhokoli typu příčky, tedy zděné, sádrokartonové i dalších systémů suché výstavby. Pouzdro v tloušťce 100 mm je určeno pro dokončenou sílu příčky 125 mm a 150 mm. Pokud se zaměříme na rozměry - výšky, lze typ LATENTE vyrábět kromě standardních rozměrů (1970 mm a 2100 mm) i v atypických rozměrech od 1980 mm až 2700 mm. Pouzdro není nosným stavebním prvkem, a proto je ho třeba při zabudování opatřit horním překladem.
  • Skryté zárubně LATENTE pro otočné dveře
Skryté zárubně LATENTE jsou určeny pouze pro jednokřídlé dveře. Dřevěná tradiční zárubeň je stejně jako u pouzdra v jedné rovině se zdí a horní spoj mezi dílci zárubně je tzv. natupo.

Dveřní systémy J.A.P. jsou revolucí v  řešení dveřních průchodů. Nechte si také vy jimi vnést do interiéru moderní design.

Kontakt
J.A.P. spol. s r.o.
Nivky 67, 750 02 Přerov
jap@japcz.czwww.skrytazaruben.cz
Autor: Tisková zpráva, 27.04.15 10:15
Návštěvnost: 7031 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.