Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Převratný vědecký experiment kolegy Ing.Bednaříka
Převratný vědecký experiment kolegy Ing.Bednaříka

27. 11. 2014 proběhl v Brně “ večírek" s názvem Slovácký večer. Akce, i přesto, že se  podařila a snad se všem návštěvníkům také líbila, byla pouze zástěrkou pro jedinečný a v celosvětovém měřítku naprosto převratný vědecký experiment. 

Zamyslel se někdy někdo z vás nad tím, proč se dlažby vyrábí v tolika různých formátech? To my jsme nad tím přemýšleli! Přesto, že náš vědecký tým pod taktovkou Ing. Bednaříka stále ještě pečlivě vyhodnocuje všechna naměřená data, můžeme už teď říci, že hlavní důvod, proč se dlaždice vyrábějí v různých formátech je, že každý jediný formát má odlišnou kapacitu osob, které v jednu chvíli mohou na dlaždici spočinout. Máme tak dlaždice jedno-osobové i takzvané pětačtyřicítky – tedy dlažby s kapacitou 45 SSO (současně stojících osob).

Jako důkazní materiál průběhu experimentu byla pořízena fotodokumentace, která se stane nedílnou součástí odborné publikace na toto téma. Z tohoto důvodu vám můžeme dovolit nahlédnout jen do několika málo fotografií.  

Vynasnažíme se, aby hodnota SSO byla přijata jako jedna ze základních technických vlastností v rámci evropských norem DIN a stala se tak jednou pro vždy nedílnou součástí technického listu každé vyráběné keramické dlažby.
Zdroj: Archtiles s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 05.12.14 18:25
Návštěvnost: 3354 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.