Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nechte se inspirovat v showroomu otvorových výplní
Nechte se inspirovat v showroomu otvorových výplní

Moderní výstavní plocha otvorových výplní byla otevřena u Jihlavy, nedaleko sjezdu z dálnice D1. V showroomu o rozloze 300 m2 na vás čeká prezentace novinek, trendů a nejnovějších technologií v sortimentu oken, vchodových dveří, posuvných systémů, zimních zahrad, garážových vrat či stínící techniky. Společnost DAFE - PLAST tento exkluzivní prostor vytvořila za spolupráce partnerských společností SCHÜCO, REHAU, PERITO a ISOTRA. Kromě načerpání inspirace lze prostory využívat k jednání se zákazníky, prezentacím, diskusím či seminářům.

Velkou část expozice zaujímají okna z plastu a hliníku a velkoformátové posuvné systémy s automatizovanými mechanismy otevírání a vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Další prostor se věnuje vchodovým dveřím, a to z pohledu materiálového provedení, designu, výplní i způsobů otevírání. Prohlédnout si můžete konstrukce zimních zahrad, garážová vrata či stínící techniku.

Možností ke vzájemné spolupráci je celá řada. Prostřednictvím registrace získáte:
  • Kompletní poradenský servis
  • K dispozici zasedací místnost pro jednání s klienty
  • Výkresy technických detailů v dwg formátu
  • Asistenci a projekční podporu technické dokumentace
Specialisté jsou vám stále k dispozici při řešení aktuálních i budoucích projektů. V showroomu budou probíhat také tematická setkání a odborné prezentace, kterých se lze účastnit.

Společnost DAFE – PLAST jako člen Centra pasivního domu umí nabídnout také jedinečná řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy. Velký důraz v tomto klade nejen na kvalitu vlastních výplní, ale i na způsob jejich osazení do stavby.

DAFE – PLAST jako Schüco Premium Partner
  
Projekt Schüco Premium Partner (aktuálně čtyři společnosti v Čechách mohou nosit toto označení) vznikl v roce 2011 a jeho smyslem je doporučit stavebníkům specializovanou firmu na rezidenční segment, která navrhuje, vyrábí a montuje hliníkové systémy dle přísných standardů kvality firmy Schüco. Společnost DAFE – PLAST je druhým největším odběratelem Schüco komponentů v České republice.

Co nabízí Schüco Premium Partner:
  • Individuální zákaznický přístup
  • Velký počet referencí
  • Primárně spolupracují s architekty již ve fázi přípravy a tak znají projekt se všemi návaznostmi
  • Jsou pravidelně proškolováni
  • K výrobě oken a dveří používají pouze originální díly, přípravky a nástroje Schüco
Rozhledy velkých formátů
Z téměř čtyř desítek neméně zajímavých exponátů jsme vybrali novinku z portfolia posuvných systémů Schüco. Systém Schüco ASS 77 PD (Panorama Design) umožňuje realizovat velkoformátová křídla o rozměrech až 3200 mm na šířku a 3500 mm na výšku. Čistého minimalistického designu a transparentnosti bylo u této subtilní konstrukce dosaženo díky úzké pohledové šířce profilu křídla (pouhých 30 mm) a osazovacímu rámu skrytému ve stavební konstrukci. Součástí posuvného systému je inovovaná kolejnice s nosností do 500 kg. Posuvné dveře lze vyrobit ve třech úrovních tepelné izolace. K dispozici je i unikátní rohové provedení bez rušivého pevného sloupku. Velkoformátové posuvy jsou zcela bezpečné, bezbariérové, s odolností proti vloupání do třídy odolnosti BT2. Křídlo lze ovládat elektronicky stisknutím tlačítka, dálkově i manuálně (do 250 kg), potenciální nehodě zabraňují u motorického provedení sériově integrované senzory proti sevření. Technologie pohonu a uzamykání je skrytě integrovaná v profilu. Velkoformátové posuvné dveře získaly ocenění  iF Product Design Award a Red Dot Design Award.
Více informací o systému najdete ZDE.

Showroom DAFE - PLAST se nachází v Červeném Kříži u Jihlavy nedaleko sjezdu z dálnice D1 (exit 112). Pokud prostory plánujete navštívit, doporučujeme rezervaci termínu předem. Potřebné kontakty i informaci o otevírací době najdete na www.dafe.cz.
Zdroj: Schüco CZ s.r.o.
Vložil: Pavlína Drbálková, 06.11.14 09:55
Návštěvnost: 3993 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.