Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Střešní okna a prosklení zhodnocují podkroví – architektonicky i finančně
Střešní okna a prosklení zhodnocují podkroví – architektonicky i finančně

Využít plně potenciál podkrovních prostor je možné teprve s kvalitním návrhem střešního prosklení. Vizuální otevření prostoru vzbuzuje pocity volnosti a vzdušnosti, často se navíc spojuje s charismatickými výhledy na střechy a věže města.


Představuji zde několik referencí, jejichž architektonickou, uživatelskou i finanční hodnotu výrazně navýšilo střešní prosklení týmu Solara.


Na střechy pražských Vinohrad dodáváme okna často a rádi. Mezonetovému bytu nedaleko Náměstí Míru dodalo velkoplošné prosklení Solara VARIATIK luxusní rozměr - o mnoho hodnotnější, než kdyby zde byla obyčejná sestava střešních oken. Z obou podlaží se nyní naskýtají široké výhledy přes park před domem na panorama Prahy od Vinohrad až po Pražský hrad. Vhodný poměr fixně zasklených ploch a otvíravých křídel zde vytvořil exkluzivní sestavu za dostupnou cenu. Prosklení je vyrobeno z masivního dřeva, které je z vnější strany oplechováno mědí. V zimě podkroví neprochladne zásluhou trojitého zasklení a v létě se nepřehřívá díky vhodné geografické orientaci. Z pozice návštěvníka si velkorysé prosklení tohoto mezonetového bytu opravdu užívám!


Na jiném místě Prahy, v Kamenické ulici na Letné, dodávají bytům jedinečnost (a také velký benefit v jejich prodejní hodnotě) zakázková zalomená prosklení Solara VARIATIK.

V centru Vídně jsme několik bytů vybavili posuvným velkoplošným prosklením Solara PERSPEKTIV. Nakolik posuvné prosklení střechy zhodnotí interiér kuchyně a jaký komfort nabízí výstup na střešní balkon, dokumentují fotografie.


Zvolit vhodné prosklení pro dané podkroví je naše práce. Obraťte se na náš tým, nebo se nechte inspirovat galerií referencí na www.solara.cz/realizace.

za tým Solara s.r.o.
Mgr. Jakub Formánek
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 05.11.14 08:00
Návštěvnost: 3439 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.