Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
IMITACE BETONU®
IMITACE BETONU®

Jestliže hledáte moderní krásu ve špičkové kvalitě, odolnost a životnost, která Vás nadchne, vzhled, který zanechá jedinečný dojem, pak pro Vás bude ideálním povrchem Imitace betonu®, povrch šitý na míru dynamickým, moderním a zajímavým interiérům či exteriérům. Imitace betonu® prostor nádherně až nečekaně otevře, dodá nadčasový vzhled a ponechá možnost vyniknout zvoleným doplňkům ,které dodají dotek tepla chladné industriální kráse.Společnost NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY vyvinula tuto vlastní technologii v roce 2003 a za více jak deset let byl postup dotažen k dokonalosti. Dokážeme splnit jakoukoliv Vaši představu, protože v jedinečnosti spočívá naše síla. Originál je jen  jeden.
RD JihlavaRD JihlavaRD JihlavaRD JihlavaRD JihlavaRD JihlavaRD JihlavaRD JihlavaRD Jihlava

Imitaci betonu® díky její tenké vrstvě lze nanášet na téměř jakýkoliv povrch, včetně sádrokartonu, a za výrazně nižší cenu než je klasický beton. A co se barev týče – jen Vaše fantazie je limitem,společnost NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY nabízí Imitaci betonu® v téměř jakémkoliv odstínu, což u klasického betonu možné není.
RD Praha 4 - PodolíRD Praha 4 - PodolíRD Praha 4 - PodolíRD Praha 4 - PodolíRD Praha 4 - PodolíRD Praha 4 - Podolí

Imitace betonu® nabízí jistotu, že jde o povrch praktický, který se snadno udržuje. A jako bonus je s Imitací betonu možno pracovat po celý rok, takže kdykoliv si vzpomenete, můžeme začít uskutečňovat Váš sen.
Za více jak deset let práce s Imitací betonu® se můžeme pochlubit mnoha povedenými realizacemi, na které se můžete podívat na našich webových stránkách www.luxusnipovrchy.cz.
Byt KomořanyByt KomořanyByt KomořanyByt KomořanyByt KomořanyByt KomořanyByt Komořany
Pro další informace, prosím, kontaktujte PR agenturu PRESSTIGE COMMUNICATION:
marketing@luxusnipovrchy.cz

Zdroj: Němec s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 30.10.14 00:05
Návštěvnost: 5731 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.