Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
STOPKA je hlavním partnerem studentské soutěže Admonter
STOPKA je hlavním partnerem studentské soutěže Admonter

Navrhni interiérový doplněk a vyhraj zájezd na světový stavební veletrh BAU v Mnichově 2015,“ je hlavní motto studentské soutěže Admonter, jejímž hlavním partnerem je STOPKA.
Vytvořit kreativní a originální interiérový doplněk je hlavním zadáním letošního ročníku studentské soutěže společnosti Admonter, jejímž hlavním partnerem je STOPKA. Studentská soutěž je určená pro všechny studenty vysokých škol se zaměřením na produktový design, architekturu a stavebnictví.Zadání soutěže
Úkolem soutěžících je navrhnout originální interiérový doplněk za použití produktů Admonter: dřevěné podlahy / dřevěné velkoplošné desky / obklad cube.
Doplněk by měl mít také praktické využití, protože vítězný návrh bude vyroben a použit v showroomu v sídle rakouské společnosti Admonter.
Vytvořený návrh musí být ve formátu pdf velikosti A3 a měl by obsahovat 3D náhled vč. hlavních rozměrů. Dále musí obsahovat jméno a příjmení autora, doplněné o kontaktní údaje (tel. a email). Maximální velikost zaslaného souboru je 20MB.

Uzávěrka soutěže
Do 11. listopadu 2014 emailem na: admonter@email.cz

Hodnocení
Komise složená z odborníků na interiérový design a vedení společnosti Admonter bude hodnotit každý přihlášený návrh splňující základní kritéria. Hodnotí se především nápad, praktičnost, design a zpracování návrhu.

Vyhlášení
Výsledky soutěže budou vyhlášeny 20. listopadu 2014 a uveřejněny na stránkách www.admonter.info

Cena pro vítěze
Vítěz vyhraje dvoudenní zájezd na světový stavební veletrh BAU v Mnichově (leden 2015) pro dvě osoby. Zájezd obsahuje: 2 x celodenní vstupenku na BAU 2015, dopravu (Praha-Mnichov a zpět), ubytování v *** penzionu na jednu noc pro dvě osoby vč. snídaně a večeře.

Hlavní partner soutěže
STOPKA, Klimentská 46, Praha 1
www.stopka.cz
V showroomu STOPKA jsou k dispozici vzorky jednotlivých materiálů.
Zdroj: STIA Holzindustrie GmbH
Vložil: Tisková zpráva, 09.10.14 09:10
Návštěvnost: 2782 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.