Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Návrat „staré dobré klasiky“ na trh
Návrat „staré dobré klasiky“ na trh

Tradiční skládací lehátko v sobě nosí kouzlo a půvab dob minulých. Horká novinka letošní sezóny pochází z naší vlastní dílny Brother & Duck a o to více jsme na ni pyšni. Lehátku jsme vdechli nový život a vytvořili z něj žádaný designový prvek.Charakteristická konstrukce lehátka evokuje svými čistými liniemi eleganci a styl. Jednoduchý design tohoto kultovního lehátka jde ruku v ruce se snadnou manipulací a víceúčelovým využitím.  Rám umožňuje flexibilní nastavení celkem do tří poloh, což zajišťuje vysokou míru pohodlí a kvalitního odpočinku pro načerpání nové energie. Lehátko je dřevěné dubové konstrukce, která je ošetřena dvojitou vrstvou oleje. Užitá textilie je bavlněná s elastanem a nabízí se buď v černé, nebo bílé barvě.   Zvolený tradiční výrobní materiál tedy zaručuje trvanlivost a odolnost. Dub se již odpradávna řadí mezi nejžádanější a nejodolnější typy dřeva. Aplikovaná ochranná olejová vrstva, která je vhodná zejména do podmínek s často měnícími se teplotami, umožňuje materiálu stárnout ušlechtilým a estetickým způsobem. Lehátko může být určeno pro vnitřní i venkovní využití, a to i za nepříznivého počasí.  Látka použitá pro potažení konstrukce je pružnější díky přidanému elastanu, přičemž si zachovává všechny pozitivní vlastnosti přírodní bavlny.

Rozměr lehátka je 138x62cm, s jeho maximální nosností do 120kg.  

Lehátko se perfektně hodí do zahrady, ale i do hotelu, wellness centra a jiné odpočinkové zóny. V případě požadavku lze uzpůsobit i zakázkové výrobě. Naším cílem při vývoji lehátka bylo skloubit moderní technologii výroby s tradičními materiály tak, aby vysoká kvalita pohodlí a relaxace byla zachována.
Zdroj: Brother & Duck International s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 29.09.14 08:15
Návštěvnost: 3086 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.