Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Světelné potrubí Lightway
Světelné potrubí LightwayPřivádí denní světlo z oblohy přímo do tmavých místností rodinných domů , obchodů, kanceláří a hal.

Všude tam, kde se musí přes den svítit umělým světlem, světelné potrubí Lightway (světlovody) dovede zdravé denní světlo a zdarma osvětlí tmavé prostory.

Osvětlení školky
Přívod denního světla na schodiště

Světelné potrubí Lightway (světlovody) začíná na střeše budovy venkovní kopulí ze skleněného křišťálu. Skleněná kopule nasbírá a soustředí denní světlo a pošle ho do potrubí, které díky zrcadlové vrstvě uvnitř dokáže denní světlo vést celou budovou až do místnosti kde je nedostatek denního světla, protože tam nejsou okna nebo světlíky.

Křišťálová kopule
Denní světlo na chodbě

Místnost je pak osvětlená přirozeným, denním světlem a lidé v ní netrpí na pálení očí a jsou méně nemocní a mají větší výkonnost. Majitel, díky tomu že má světlovod, nemusí platit za elektřinu za svícení a za výměnu svítidel. Světelné potrubí je ukončeno skleněným rozptylovačem přivedeného denního světla, aby bylo osvětlení rovnoměrně rozložené po celé místnosti. Samotné rozptylovače mohou být krásným a dech beroucím doplňkem vybavení budovy pokud se zvolí modely z broušeného českého křišťálu. Jsou to většinou masivní skleněné objekty zářící křišťálově čistým, denním světlem jako je Lightway Universum.

Křišťálové sloupy

Křišťálové sloupy

Chcete vědět cenu ?

Zavolejte ihned 235 300 694

235 300 694

Nebo teď odešlete formulář z webu: www.lightway.cz

Jakub Brandalík, zakladatel Lightway
Zdroj: Lightway s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 21.08.14 09:05
Návštěvnost: 2725 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.